30.11.2018

РІЗНА ФІЛОСОФІЯ ТУРНІРІВ

м-Футбол ПреміумКубок Преміум-ліги
На 2-му попередньому етапі розіграшу Кубка Преміум-ліги кам’янецька команда «Біжуча лань» грала проти колективу 2-Дивізіону «Вігор-Агора». Протягом 1-тайму «Лань» поступалася в рахунку в один м’яч, але завдяки голам Олександра Заковоротного тричі відігрувалася. За нічийного рахунку 3:3 команди пішли на перерву.

Наскільки важлива у футзалі «лавка запасних», показав 2-тайм. Наші мали лише 6 польових гравців, а «Вігор-Агора» – 9, тобто 2 повні четвірки плюс 1 гравець. Тому, «підсівши» фізично швидше за суперника, «Лань» пропустила 4 м’ячі й поступилися – 3:7.

Тож, «Лань» вибуває із розіграшу Великого Кубка ліги й не зможе грати навіть за Малий Кубок, натомість, сподіваємося, сконцентрується на чемпіонаті ліги.

«Біжуча Лань» – «Вігор-Агора» – 3:7 (3:3). «Біжуча лань»: Образцов, Гонтар, Заковоротний, Берест, Тимчук, Ільницький, Дронь.

м-Футбол-тПреміум-ліга
26 листопада відбулися матчі 6-туру футзального (міні-футбольного) чемпіонату в 3-Дивізіоні Хмельницької «Преміум-ліги». Кам’янецька команда «Біжуча лань» грала проти «Адвоката», який також йде у середині «турнірки».

Нашим вдався початок. Вже на 3-хвилині Олександр Заяць відкрив рахунок, а через 3 хвилини воротар «Лані» Андрій Образцов ударом у «дев’ятку» зі своєї половини поля забив другий м’яч – 2:0. На 14-хвилині Даниїл Марчук довів перевагу «Лані» до 3:0, але «Адвокат» відіграв один м’яч. Та все ж, Михайло Берест забиває 4-ий м’яч і за рахунку 4:1 команди йдуть на перерву.

Попри те, що в середині 2-тайму «адвокати» забили другий гол, наші на 46-хвилині зусиллями М.Береста повернули собі перевагу в 3 м’ячі.

Тож, перемога «Біжучої лані» – 5:2, й вона зараз йде на 8-му місці турнірної таблиці. Наступний матч чемпіонату «Лань» зіграє в неділю проти лідера – «ДБК».
«Біжуча Лань» – «Адвокат» – 5:2 (4:1). «Біжуча Лань»: Образцов, Заяць, Гонтар, Заковоротний, Берест, Тимчук, Марчук.
ФК «Литвина» – «ДБК» – 1:11 (0:3).
«Громада-Міць» – «Інтерпродсервіс» – 6:11 (4:5).
ФК «Нова Ушиця» – «ЕкоАльт» – 3:3 (2:1).
«Лунтік» – «ЖЖУК-ZALIV» – 4:8 (1:4).
«Раково-сіті» – «Brilliant» – 6:2 (2:0).
«Аваль» – ФК «ЛП» – 3:2 (0:1).
«Ауді-Алмаз» – «ККФА-Gerchik» – 7:4 (2:2).