Перейти на мобільну версію сайту


20.11.2015

РЕВІННЯ МОТОРІВ, НАКАЛ БОРОТЬБИ І ДИВНІ СИМПАТІЇ

Минулими вихідними біля села Колибаївака, Кам’янець-Подільського району, пройшли поважні автомобільні дійства – фестиваль «BENZIN» та фінал чемпіонату України «Ukrainian Cross Country».

Думаю, що і фестиваль, і чемпіонат справили приємне враження на гостей та глядачів, яких там було чимало. Значна частина глядацької публіки досить швидко змінювалася, частина вміло перебирала змагання до свого смаку, а ядро найбільших фанатів автоспорту намагалися побачити все, що тільки можна побачити. Перебирати було з чого як за кількістю змагань, так і за їхнім змістом.

Організатори змагань розмістили офіційні результати протистоянь із офіційними результатами в ЗМІ Кам’янця та Кам’янеччини. Отже, непроста спортивна боротьба принесла доволі цікаві результати:
«У класі ATV – Junior перемогу здобув Товстик Євген. Серед дітей, які змагалися на багі, найкращим став екіпаж Владислава Савкіна та Дмитра Власенка.

У номінаціях «ATV-Light» першість у Хижуна Едуарда, «ATV-Medium» - у Товстика Ярослава, «ATV-Hard» - в Хижуна Віталія.
У класі «UTV-800» золото здобув екіпаж Миколи Петрова та Ярослава Товстика, у класі «UTV-1000» найкращими стали Михайло Світличний та Денис Халаімов, а в «UTV-Turbo» - екіпаж Віталія Олійника та Володимира Сивкіна. Символічно, що екіпаж Віталія та Володимира представив захід та схід України, адже один учасник зі Львова, інший «Ukrainian Cross Country» – з Луганська.

Сподіваюся, що не залишило байдужих і БРДМ-шоу, яке пройшло в рамках фестивалю «BENZIN».
Наступного фестивального дня глядачі побачили шоу ще одного виду. Учасникам треба було витягнути з багнюки машини, які, здавалося б, погрузли в ній безнадійно глибоко. Попри складність завдань, справжні автомобілісти гідно впоралися із поставленими завданнями, демонструючи високий рівень майстерності та фахової підготовки.
Мабуть, можна цілком впевнено сказати, що і фестиваль «BENZIN», і фінал автомобільного чемпіонату України «Ukrainian Cross Country» цілком сподобалися значній кількості кам’янчан та гостей міста й району, а декому настільки, що можна було почути сподівання на продовження подібних фестивалів та турнірів. Навколо все або їздило, або літало, як зокрема, безпілотники, або, як мотоцикли, намагалося поєднати і їзду, й літання в одному транспортному засобі.

Що було негативного на фестивалі?
Не сподобалося, як у наш, на жаль, військовий час, у перерві, чи то при підготовці музичних виступів із динаміків на всю потужність розкручували записані пісні одного російського музично-політичного діяча, який підтримав загарбницьку політику Росії в анексії Криму й те, що з нею пов’язано.

Підходжу до одного такого «шоумена», запитую:
- Ви поставили ці пісні?
- А ви хто? – чую питання на моє питання.
- Простий кам’янчанин.
Це його не вразило. Він зразу замахав рукам, мовляв, відстань, іди собі подалі звідси. Недалеко від цієї сцени з динаміками стоїть група людей. Кажу їм це ж саме. Один із них, який тримав у руках мікрофон каже:
- Ну, це ж пісня. Давайте не робити із кожної пісні політику.
- Так їхні ж і «діячі», і «шоумени», включно з цим співако-політиком, з усього роблять політику. І з того, що належить їм, і що не належить. Невже, не можна замінити його іншими співаками? – запитую в нього. Питання повисає в повітрі.

 «Ukrainian Cross Country»Напрошується ще більша кількість запитань. Нас вже привчили, що в Україні україномовні пісні на громадських заходах почути, майже не можливо, крім хіба що славеня «Ще не вмерла України…». Це вже такий виняток, хоч може вже й його скоро перекладуть на пануючу в шоу-індустрії України російську мову. Привчили вже також до того, що на тих таки громадських заходах, у найрізноманітніші способи розкручують російськомовні пісні, а україномовні – як під забороною. Але, щоб у період неоголошеної війни розкручувати того, хто на весь голос підтримує напад загарбника на нашу країну. Це вже мабуть переходить всі межі. Хоча може декому подобаються не тільки його пісні, а може ще й його політичні заяви?
Тож, питання залишаються відкритими.

Теги: «Ukrainian Cross Country»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.