Перейти на мобільну версію сайту


17.06.2016

РЕКОРД ВСТАНОВЛЕНО. ХТО ПОБ’Є?

GevakУ Кам’янець-Подільському планово-економічному технікумі-інтернаті Вася Гевак встановив незвичайний рекорд – зі стрибків назад із переворотом. Фляки – саме так називаються ці стрибки, які є важливим розгінним елементом у гімнастиці. Як стверджує рекордсмен, навчитися таким переворотам може кожен, хто поставить перед собою мету і докладе до її досягнення максимум зусиль.

– Почалося все з того, що я навчився робити фляк лише раз. Потім 2, 3, 5... І так почав удосконалювати свої навички. Фляк – це найперше, що я навчився робити, до того ж, у мене все непогано виходило. Тому для встановлення рекорду обрав саме стрибки назад із переворотом, – зізнається спортсмен.

15 стрибків. Рекорд саме в таку кількість встановив юнак 13 червня у своєму навчальному закладі. Щоб досягти такого результату, Вася Гевак розпочав тренування три роки тому. Додали впевненості у собі та пришвидшили час встановлення рекорду і заняття з брейк-дансу, яким він захопився через рік.

Наразі рекорд встановлено на рівні планово-економічного технікуму-інтернату, проте юний спортсмен не збирається зупинятись на досягнутому.

– Буду вдосконалюватися далі, тренуватися і рухатися вперед. Якщо все складеться добре, встановлюватиму рекорд на рівні міста, – ділиться планами Вася Гевак.

А шанс таки буде, адже свої вміння юнак продемонструє кам’янчанам та гостям міста уже 26 червня, на День молоді, який цього року відзначатимемо в Європейському сквері.


Теги: рекорди, планово-економічний технікум

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.