П’ЯТИЙ ДИВІЗІОН ВИГРАЄ У ПЕРШОГО

Футзал ПреміумКубок Преміум-ліги
«Авто-стріт» Кам’янець – «Філтекс» – 1:0. «Авто-стріт»:
Мокрієнко – Зубик, Сосновський, Полторацький, Гришак – Гончарук, Іщук, Козак, Буртовий.

«Авто-стріт» – «Епіцентр» Хмельницький – 4:3. «Авто-стріт»: Мокрієнко – Зубик, Сосновський, Барицький Ол., Гришак – Гончарук, Іщук, Козак, Буртовий, Лебедин.

14-15 грудня в Хмельницькому пройшли матчі розіграшу Кубка Преміум-ліги з футзалу та Кубка ТМ «Мобіфренд».

У матчі 1/16 фіналу Кубка Преміум-ліги кам’янецький «Авто-стріт» переміг «Філтекс» 1:0. Гра видалася приблизно рівною, можливо за невеликої ігрової переваги кам’янчан. Коли залишалося грати 3 секунди, «Авто-стріт» отримав право на штрафний. Наші взяли тайм-аут, після якого розіграли домашню заготовку, і Влад Полторацький її завершив переможним голом. Тож, перемога – 1:0.

Наступного дня у поєдинку 1/8 фіналу «Авто-стріт» 2-га команда 5-Дивізіону схрестила зброю із 2-ою командою 1-Дивізіону – «Епіцентр K-Forex club». У кам’янчан захворів капітан команди граючий тренер Вадим Стасюк. Його заміняв Олег Зубик, який керував діями своїх партнерів. Чи думав хтось, що лідер найвищого дивізіону може програти лідеру найнижчого?

Наші відкрили рахунок, прямим ударом з аута це зробив Артем Іщук. Проте хмельничани ще в 1–таймі відновили рівновагу – 1:1. На початку 2-тайму Олег Барицький забиває 2-ий м’яч. Хмельничани починають грати із 5-им польовим. Але О. Барицький забиває 3-ій гол, а Ростислав Гришак 4-ий – 4:1.

Потім хмельничани 2 м’ячі відіграли – 4:3. Залишається грати ще приблизно 1 хвилину, але «Авто-стріт» відстоює свою перемогу й вибиває з Кубка Преміум-ліги 2-гу команду ліги.

У чвертьфіналі «Авто-стріт» зіграє із «Ракетою», яка йде на 2-му місці у 2-Дивізіоні Преміум-ліги.

Кубок ТМ «Мобіфренд»
«Біжуча лань» Кам’янець – «Моноліт-облавтодор» – 9:3. «Лань»:
Мартинович – Гонтар, Марчук, Заяць, Заковоротний – Лискун, Сахнюк.

Вибувши із Кубка ліги, кам’янецька «Біжуча лань» отримала змогу взяти участь у розіграші Кубка ТМ «Мобіфренд». У 1/8 фіналу «Лань» схрестила зброю із хмельницьким «Моноліт-облавтодором». Автодорівці відкрили рахунок, але голи Даниїла Марчука та Артема Гонтара вивели вперед кам’янчан – 2:1. Потім «Моноліт» зрівняв рахунок – 2:2. Після цього забили А. Гонтар, Олександр Заковоротний та Олександр Заяць – 5:2.

У 2-таймі кам’янчани контролювали перебіг подій на полі. Двічі забив О. Заковоротний, а потім А. Гонтар – 8:2. «Моноліт» відіграв м’яч і заграв із 5-им польовим гравцем. Цим скористалася «Лань». Її воротар Андрій Мартинович спіймав м’яча й ударом ногою через все поле послав «смугастого» у порожні ворота суперника. Тож, перемога «Лані» – 9:3.

У чвертьфіналі «Лань» (4-а команда 2-Дивізіону) повинна зіграти із 3-ою командою свого Дивізіону - ДБК. Команди вже встигли зіграти між собою в чемпіонаті. Тоді переміг ДБК – 3:5. Як буде в Кубкові, покаже гра.