Перейти на мобільну версію сайту


24.07.2015

ПРИВЕЗЛИ БРОНЗУ

18 липня у Хмельницькому проходила спартакіада державних службовців, у якій взяли участь 29 команд (20 - районних державних адміністрацій та 9 - управлінь обласних державних адміністрацій).
Команда Кам’янець-Подільської РДА брала участь в усіх видах спорту - з волейболу, міні-футболу, спартакіада держслужбовцівнастільного тенісу, шахів та шашок.

Честь району захищали працівники управління агропромислового розвитку, апарату адміністрації, управління фінансів, управління соціального захисту населення, відділу інфраструктури та туризму, служби у справах дітей, центру соціальних служб, сектору з питань молоді та спорту.

Чемпіонкою спартакіади з шашок стала Тетяна Чумагіна (управління фінансів). Кам’янецькі футболісти, здобувши три перемоги в групі над командами Красилівської РДА, Волочиської РДА та Білогірської РДА, посіли перше місце та вийшли до фіналу чотирьох, де поступилися обласній державній фінансовій інспекції, а у грі за третє місце - спартакіада держслужбовцівсуперникам з Новоушицької РДА. У підсумку одержали загальне четверте місце та друге місце серед районів області.

Волейбольна команда, перемігши суперників з Деражнянської та Новоушицької РДА і поступившись волейболістам обласного управління юстиції, посіла загальне п’яте-шосте місце та третє - серед районів області. В індивідуальних видах спорту Кам’янець-Подільський район посів наступні місця: з шашок - перше, шахів - п’яте, настільного тенісу - 11. У загальнокомандному заліку Кам’янець-Подільська райдержадміністрація посіла третє місце.

Теги: спартакіада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.