30.08.2019

ПРИТЯГАЛЬНА ЛІВА «ДЕВ’ЯТКА»

МотоболДва матчі пройшли минулого тижня в чемпіонаті України з мотоболу. 25 серпня кам’янецьке «Поділля-Мотор» приймало в себе «Колос» з Нових Санжар, Полтавської області. На виїзді наші поступилися «Колосу» 3:2.

Перші хвилини вже, мабуть, традиційно стали обережними, а потім команди обмінялися штрафними ударами. Наш воротар Ярослав Кравчук вийняв м’яч з-під перекладини своїх воріт, а воротар гостей Валентин Білокінь взяв низовий удар В’ячеслава Янішина. Та все ж, на 9-хвилині В. Янішин пройшов по центру й технічним ударом поклав м’яч у ліву від себе «дев’ятку» воріт «Колоса». «Поділля» повело – 1:0.

На 11-хвилині гравець «Колоса» Володимир Калінін влучив у праву від себе штангу воріт кам’янчан, а на початку 2-періоду гості вже потрясли ліву штангу наших воріт. Та все ж, за 2 хвилини той же В. Калінін пройшов по центру й послав м’яч у правий кут воріт кам’янчан – 1:1. Якщо потім Я. Кравчук вийняв ще один м’яч під перекладиною кам’янецьких воріт, то за 3 хвилини до великої перерви В. Калінін пройшов справа у центр і вразив лівий кут воріт «Поділля» – 1:2. Потім його партнер Валерій Зимовець влучив у перекладину воріт «Поділля».

Мотобол-тАле на останній хвилині 2-періоду Денис Новаковський проходить по центру і вражає ту ж таки ліву від себе «дев’ятку» воріт «Колоса». Знову нічия – 2:2.

У 3-періоді, коли команди обмінялися ворітьми, то вже гравці гостей, а саме В. Калінін вражає ту ж саму ліву з боку команди атаки дев’ятку південних воріт. Цим самим він не лише робить хет-трик, а й приносить перемогу «Колосу» – 3:2.
На цьому і кам’янчани, і «Колос» звершили сезон 2019 року.

У матчі у Вишняках чемпіони – місцева «Нива» виграла у «Восхода» з Вознесенська 5:2. У «Ниви» три м’ячі забив Пузик, а два – Олександр Ходосов. У «Восхода відзначилися В’ячеслав Лазаренко та Олександр Павловський.

Тепер «Нива», попри її останню гру 31 серпня в Мачухах проти «Дружби», гарантувала собі звання чемпіона вже 2019 року.

«Нива» Вишняки – «Восход» Вознесенськ – 5:2.
«Поділля-Мотор» Кам’янець – «Колос» Ст. Долина – 2:3.