Перейти на мобільну версію сайту


24.06.2016

ПРОСТІШИЙ ДВІЙНИК «АМЕРИКАНЦЯ»

Американець (ам-фут) – флаг-футбол
У суботу, 18 червня, на стадіоні К-ПНУ було зіграно два спортивні матчі із нового, як для Кам’янця й для України, так і для Європи виду спорту. В себе на Батьківщині, у США, він називається «футбол», у Європі - «grid iron», а в Україні - «ам-фут», тож, мабуть, правильніше, чи більш чемно, його було би називати «американець».
Американець

Цікаво, що цього разу глядачам презентували його, так би мовити, полегшену версію – флаг-футбол. Тут немає захватів, жорстких блокувань та силових атак. Команди також повинні занести м’яч на чуже залікове поле, але гравець має право бігти з м’ячем допоки в нього не зірвуть із пояса прапорець (продовгувату смужку жорсткої матерії). Першими флаг-футбол «американця» вийшли демонструвати жіночі команди – кам’янецькі «Титаніди» та вінницькі «Вовчиці» в офіційному матчі жіночо-дитячого чемпіонату України з флаг-футболу.

Якщо для кам’янчанок це був перший офіційний матч, то вінничанки вже встигли навіть двічі стати чемпіонками України – в минулому та позаминулому роках. Серед вовчиць, вирізнялася гравець під №2. Чесно сказати, зовні більше схожа на «вовка», ніж на «вовчицю». Саме вона успішно прискорювала атаки чемпіонок, відіграючи в них далеко не останню роль, як і в їхньому конструюванні теж.

Зрештою, чемпіонкам вдалося досить переконливо перемогти - 6:40. На жаль, не зуміла приїхати команда рівненських «Монархів». За неявку особам королівської крові записано технічну поразку. 

Після цього матчу на поле вийшли чоловічі команди кам’янецьких «Титанів» та хмельницьких «Гладіаторів». Ці колективи вже грали між собою в квітні та не у флаг-футбол, а показували глядачам справжній варіант «американця». Якщо минулого разу хмельничани перемогли - 6:44, то цього разу перемога їм далася важче, із значно меншою різницею в рахунку – 20:37.

Наступний тур чемпіонату України в жіночо-дитячій лізі з флаг-футболу пройде 25 червня в Білій Церкві. Тут, крім кам’янчанок, господарів поля - білоцерківських «Яструбів» - також повинні зіграти рівненські монархи.


Теги: спорт, Чемпіонат України, флаг-футбол

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.