Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2013

ПРИЇЖДЖАЙТЕ ЩЕ!

У Кам’янці - «Open art studio»
8 січня наше місто відвідали учні та їх зіркові наставники - фіналісти шоу «Танцюють всі». Маленькі танцюристи навчаються у київській сучасній школі мистецтв «Open art studio». Деякі малюки вже встигли «засвітитися» у кліпах разом з такими зірками, як опен студіо.JPGРуслана, зняти власні кліпи, які періодично висвітлює музичний канал «М1». Усі вони живуть та марять великою сценою. Та коли майбутні зірки завітали до готелю «7 днів», ми познайомилися із ними поближче і зрозуміли, що на «зіркову хворобу» ніхто не скаржиться.
Діти та їх тренери зранку до вечора тренувалися та влаштовували репетиції з сучасних танців: - Hip Hop і Jazz-Funk. На завершення Андрій Сидорко, переможець конкурсу «Я - хореограф», хореограф-постановник відкриття стадіону «Арена Львів»; Євген Дмитренко - один із 100 кращих танцівників СНГ за версією TV-шоу «Танцюють всі 4» та Яна Заєць – фіналістка шоу «Танцюють всі-2» запропонували провести майстер-класи з сучасного танцю для кам'янчан та подарувати кілька коронних вихилясів на згадку.
Майстерність зіркових гостей кам’янчани мали нагоду споглядати на вечірці «MАNDARIN Dance party» у ресторані «Ешер». Вечірка була присвячена зустрічі Старого року. Викладачі та малеча дійсно «запалили» публіку та подарували по-зимовому святковий настрій!
На майстер-клас прийшли кам’янецький танцювальний колектив «Абра», небайдужі до сучасних танців кам’янчани та постояльці готелю.
Також учні та тренери «Open art studio» мали змогу насолодитися прекрасними краєвидами Кам’янця.

Теги: «Open art studio», танцювальний колектив

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.