30.03.2012

Постріл у «десятку»

10 медалей - такий результат поїздки кам’янчан на обласні змагання з шахів серед школярів. Зазначимо відразу, що всі призери - вихованці шахового гуртка Центру дитячої творчості. Цікаво, що 50 відсотків цього успіху на рахунку дівчат. Так, у номінації до 10 років увесь п’єдестал зайняли кам’янчанки Золото виборола Софія Заводовська (СЗОШ №14), срібло - Яни Рибак (НВК №9), бронза - Ніни Ларкіної (НВК №16). Ще дві срібні нагороди вибороли Аліна Левчук (ЗОШ №15) у номінації до 8 років та Олена Іщенко (СЗОШ №5) у номінації до 14 років.
Наймолодшим у своїй віковій групі до 8 років виявився Микола Нікітін, який ще ходить у дитсадок. Але це не завадило шахи.jpgхлопчику завоювати срібну медаль.
Гідно грали кам’янчани і в номінації до 10 років. Тут срібло дісталось Максиму Прокопчуку (СЗОШ №14), а бронза - Андрію Захарову (НВК).
Нарешті, у найпрестижніших номінаціях до 12 років золоту медаль виборов Богдан Ковтун (СЗОШ №5) і до 14 років - Дмитро Горєлов (гімназія).
Найдовше тривали поєдинки саме в найстаршій групі, де під завісу змагань йшла вперта боротьба за путівку на чемпіонат України між кам’янчанином Дмитром Горєловим і хмельничанином Орестом Довганем. У результаті додаткового матчу бліц (як це вже бувало і раніше) дострокову перемогу зафіксував Дмитро. За поєдинком, затамувавши подих, слідкували тренери, батьки і діти з усіх куточків області. Це була цікава боротьба гідних суперників, які показали дійсно високий рівень майстерності. Будемо сподіватись, що незабаром і в нашому місті відбудуться змагання такого рівня, щоб ми мали можливість залучити до гри і знайти нові таланти.
Запрошуємо школярів відвідувати заняття, які проходять у шашковому клубі.

Віктор Стороженко, керівник шахового гуртка

ТУРНІР ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ
23 березня у спортивній залі індустріального коледжу пройшов шахово-шашковий турнір за місцем проживання, приурочений до Дня визволення міста від фашистських загарбників. У змаганнях взяли участь 36 учасників (хлопці й дівчата віком до 17 років). Перед початком змагань було організовано безпрограшну лотерею та шахову вікторину. Слід відмітити, що Матейко Катерина стала кращою у вікторині. В змаганнях з шашок серед хлопців переможцями стали: І місце Дмитро Ніколін, ІІ – Валерій Мокреденко, ІІІ – В’ячеслав Волощук. Серед дівчат перемогу вибороли: І місце – Яна Комінек, ІІ – Альона Пономаренко, ІІІ – Діана Кіржайкіна.
Результати змаганнь з шахів на першій дошці: І місце – Дмитро Горєлов, ІІ – Сергій Осадчук, ІІІ – Влад Станько; на другій дошці: І місце – Віталій Савицький, ІІ - Володимир Будняк, ІІІ – Віталій Мальченко.
У командному заліку першими стали ПК «Скелелаз», другими – ПК «Сатурн», третіми – ПК «Атлант». Із шашок золото вибороли – ПК «Шукач», срібло – ПК «Скелелаз», бронзу – ПК «Водограй».
Переможці змагань та вікторини нагороджені призами та дипломами міського відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.