05.04.2019

ПЛОМЕНІЛИ ПОЯСИ «АЛИШ»

Пояси30 березня у Львові відбувся чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш серед юніорів та дорослих. У ньому взяли участь 9 команд з різних регіонів України. Команда ДЮСШ-2 успішно виступила й показала гарні результати.

Переможцями стали Тетяна Казик та Максим Панчук. Срібними призерами – Андрій Братковський, Евеліна Коберник, Валентина Шешелевич, Дарина Бортникова, Владислав Сьомик та Ганна Колосова. «Бронзову» сходинку посіли Кирил Кравцов, Тарас Ніколаєв та Владислав Коберник.

Підготували юних борців до змагань тренери Тетяна Полінська, Оксана Коберник та Марина Чистякова.

Не пасли задніх і студенти К-ПНУ ім.І. Огієнка, які змагалися серед дорослих. Зокрема, Максим Панчук (в/к до 60 кг) і Мирослав Гремячев (в/к до 80 кг) стали чемпіонами України. Ганна Колосова виборола 2-ге місце (в/к + 70 кг), а Олег Лутанюк та Олександр Снєгов (в/к 90 кг) посіли п’яті місця.