Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2018

ПІШОВ З ЖИТТЯ ВАЛЕРІЙ ДОРОШ

Волейбол ДорошВеликої втрати зазнав кам’я­нецький волейбол. 20 лютого на 69-му році життя раптово відійшов у вічність тренер жіночої волейбольної команди К-ПНУ ім.І.Огієнка Валерій Дорош.

Він закінчив факультет фізичної культури тоді ще Кам’янець-Подільського педінституту, працював інструктором зі спортивної роботи на м’ясокомбінаті, вчителем фізкультури в школі №14. У листопаді 1974 року його запросили на посаду викладача педінституту. 

Валерій Устинович присвятив 42 роки свого життя кам’янецькому волейболу. Він був гравцем волейбольної команди інституту та міста. Жіноча команда К-ППІ – К-ПНУ під його керівництвом в 1993 році, посівши призове місце в Українській Другій лізі, здобула право виступати в Українській Першій лізі. 1996 році команда посіла 6-те місце, а її гравці отримали звання кандидаток у майстри спорту. Також команда виступала у Студентській лізі України і 20 років підряд вигравала першість області з волейболу серед жінок. Колеги та студенти поважали його за працелюбність та професіоналізм. Його вихованки успішно виступають за ВК «Новатор» Хмельницький (Вища ліга) та ВК «Медуніверситет» Вінниця (Українська Супер-ліга). Вихованка Світлана Бабуріна стала чемпіонкою України з пляжного волейболу та призеркою чемпіонату Європи.

1993-2008 рр. Валерій Устинович очолював кафедру фізичного виховання К-ППІ – К-ПНУ. З вересня 2015 року – викладач кафедри спорту та спортивних ігор.

Сподіваємося, що гідне продовження його справи нестиме довгу та добру пам’ять про Валерія Устиновича Дороша.

Теги: пам'яті колеги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.