Перейти на мобільну версію сайту


03.03.2017

ПІДТВЕРДИЛИ РЕНОМЕ

м-Футбол містоМатчами 9-11 турів 26 лютого завершився чемпіонат міста з міні-футболу (футзалу). За відсутності минулорічного чемпіона «Октави» міське золото виборов торішній віце-чемпіон – «Фортеця-1 КПНУ». 

Команда впевнено пройшла всю турнірну дистанцію, перемігши у всіх 11-ти матчах, здобувши 100% показник. При цьому чемпіон обіграв срібного призера - 6:1. Маючи достатній очковий запас, «Фортеця-1 КПНУ» гарантувала собі «золото» ще за 1-2 тури до кінця чемпіонату. Багато було розмов, що вона не занадто напружуватиметься в матчі проти суперника. Перемога «Фортеці-2 КПНУ» вивела би її на 2-ге місце. Та попри розмови, чемпіон не грав у брудні ігри та підтвердив своє реноме, перемігши 3:1. При цьому він грав без Чорнобая та Тимощука, маючи лише одного запасного. Срібний призер – «Атланта» - кількість своїх перемог довів до 9-ти, поступившись лише чемпіону та бронзовому призеру. Мабуть, не останню роль у другій поразці відіграли звичайні проблеми любительської команди – зайнятість гравців на роботі. Бронзові медалі «Фортеці-2 КПНУ», в активі якої 8 перемог та дві ничії, - це, мабуть, більш, ніж пристойний результат як для дублерів.

Крім того, думаю, що вболівальникам також запам’ятаються такі команди, як «Фортуна», «Авто-стріт», «Руські фільварки», «Епіцентр» «СК-17», цікаві матчі яких, щоправда, чергувалися з невиразними. Щодо інших команд, то сподіваємося їхні кращі матчі ще попереду.

Кращим воротарем було визнано Олександра Пастуха («Атланта»), захисником – Артура Савченка («Авто-стріт»), нападником – Юрія Карбовського («Руські фільварки»), а кращим бомбардиром став Владислав Тимощук («Фортеця-1 КПНУ») (29 м’ячів).

Склад чемпіона «Фортеці-1 КПНУ»: Гаращук, Чорнобай, Полоторацький, Тимощук, Зубик, Тимчук, Муляр, Гладиш, Сосніцький. Тренери – Іван Стасюк, Віталій Авінов.

9-тур
«СК-17» – «ДЮСШ-2» - 11:5
«Довжок» – «Атланта» - 3:11
«Віта-Корда» – «Фортеця-2 КПНУ» - 1:6
«Епіцентр» – «Р.фільварки» - 5:5
«Фортеця-1 КПНУ» – «Фортуна» - 9:5
«Буревісник» – «Авто-стріт» - 1:3

10-тур
«ДЮСШ-2» – «Довжок» - 9:10
«Атланта» – «Віта-Корда» - 24:2
«Фортеця-2» – «Епіцентр» - 4:2
«Р.фільварки» – «Фортеця-1» - 1:5
«Фортуна» – «Буревісник» - 10:3
«Авто-стріт» – «СК-17» - 2:1

11-тур
«Авто-стріт» – «ДЮСШ-2» - 8:3
«Віта-Корда» – «Довжок» - 3:8
«Епіцентр» – «Атланта» - 2:9
«Фортеця-1» – «Фортеця-2» - 3:1
«Буревісник» – «Р.фільварки» - 2:13
«СК-17» – «Фортуна» - 3:5

Теги: міні-футбол, чемпіонат міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.