17.11.2017

ПЕРШИЙ НА 40Х20

м-Футбол ветераниУ суботу, 11 листопада, після відкриття переобладнаного фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОКу), що біля заводу К-ПЕМЗ пройшов перший на цьому новому полі міні-футбольний (футзальний) турнір. У ньому взяли участь 6 ветеранських команд, розбитих на 2 групи. Тайми тривали по 12 хвилин.

Першими спробували поле 40х20 метрів кам’янецькі ветеранські команди міста та району (група А). Перевага міського колективу була переконливою, що втілилося в рахунку – 5:0. У наступному матчі цієї групи команда господарів поля «Фортуна», капітаном якої є Юрій Самборський, у напруженій боротьбі перемогла ветеранів району – 3:2. У завершальному матчі групи А «Фортуна» переграла ветеранів міста 2:1 і вийшла у фінал змагань.

У групі Б «Автостріт» з різницею в три м’ячі переміг «Металіст» – 4:1. Потім «Фортеця» з різницею в 2 м’ячі також переграла «Металіст» – 4:2. У вирішальному матчі групи Б зустрілися «Фортеця» та «Автостріт». Спочатку фортечники забили два голи й здавалося, що вони контролюватимуть хід подій на полі. Але «Автостріту» вдалося зрівняти рахунок – 2:2. Як виявилося пізніше, цього їм вистачило, щоб набрати однакову кількість очок із «Фортецею», але за рахунок кращої на 1 м’яч різниці м’ячів вийти до фіналу.

У фінальному матчі рахунок відкрив гравець «Автостріту» Геннадій Ківіцький. Але «фортунівець» Вадим Гресько забив два м’ячі – 2:1. Потім Олександр Черненко довів перевагу «Фортуни» до 3:1. Гравець «Автостріту» Микола Богонос відіграв один м’яч, але на більше команди не спромоглися.

Тож, 3:2 – «Фортуна» перемагає в першому в Кам’янці турнірі на полі стандартного для міні-футболу (фут-залу) розміру під дахом ФОКу й отримує Кубок переможців. На другому місці – «Автостріт».