13.03.2020

ПЕРШИМ У ПЕРШОМУ СТАЄ «ТІРАС»

Футзал ТірасУ суботу, 7 березня завершився перший кам’янецький міськрайонний чемпіонат із футзалу. Головне питання «Хто стане чемпіоном?», дав вже самий перший матч дня.

Лідер – «Тірас» грав проти «Арсеналу». Вже на 11 хвилині «Тірас» вигравав 3-0, а до кінця тайму дністряни довели свою перевагу до 6-0. У другому таймі у них на поле вийшов ширший спектр запасних, зокрема й представник команди Валерій Успенський. За півтори хвилини до завершення матчу «Тірас» заграв із 5-им польовим. Схоже, готувалися до гри у Хмельницькій Преміум-лізі.

«Арсенал» відчув себе трохи вільніше і забив 3 м’ячі, що правда, стільки ж і пропустив. Тож, перемога «Тіраса» 9-3 забезпечує йому звання чемпіона міста та району 2020 року.

«Фортуна» перемогла 3-17 Слобідку – Кульчієвецьку, і, набравши як і чемпіон 18 очок, посіла 2-е місце, адже в очному поєдинку «Фортуна» поступилася «Тірасу» – 2-1.
«Нова енергія», перемігши «Цементник – 4-2, заскочила на 4-е місце.

Футзал Тірас-тКращими було визнано – воротарем Миколу Сергєєва (Нова енергія), захисником – Артема Сосніцького (Тірас), гравцем – Артема Левандовського (Цементник). Кращим бомбардиром став Вадим Гресько (Фортуна).

«Тірас»: Біньковський – Зубик, Гришак, Слишинський, Буртовий, Успенський, Кирилов, Бараняк, Сосновський, Сосніцький, Тимощук, Вишинський, Заяць, Глущак.