24.05.2013

ПЕРШІ СЕРЕД 57-МИ

Дзюдо
Наприкінці квітня у СК Сумського державного університету відбулися змагання з дзюдо в залік ХІ літньої Універсіади України серед ВНЗ ІІІ-IV р. а. У них взяли участь 211 дзюдоїстів з 21 регіону України, які представляли 57 вишів.
Збірну команду К-ПНУ ім.І.Огієнка представляли 10 спортсменів, які в загальнокомандному заліку вибороли І місце.
Чемпіонкою у своїй ваговій категорії стала Іванна Макуха. Світлана Ярьомка посіла ІІ місце у своїй ваговій категорії та ІІ - у кваліфікації ABC. Бронзу на цих змаганнях виборов Владислав Діброва. До загальної суми очок свій внесок зробили Сергій Котенко, Владислав Діденко, Віктор Макуха, Максим Сас, Валентин Копилов та Віктор Кощавцев.
Команду до змагань готували тренери-викладачі Олександр Шишкін, Ірина Райтаровська та Михайло Гуска.

ТРИ БРОНЗИ
Наприкінці минулого місяця в Будапешті відбувся чемпіонат Європи з дзюдо, в якому взяли участь 361 атлет із 44 країн. Цього року змагання принесли чоловічій збірній команді України черговий комплект нагород. За підсумками командного чемпіонату володарями бронзи стали Георгій Зантарая та Кеджау Ньябалі. Паралельно на татамі проходив індивідуальний чемпіонат Європи, в якому студентка національного університету Ірина Кіндзерська у своїй ваговій категорії виборола бронзову медаль.

І МАЛІ - З ПЕРЕМОГАМИ
18 травня проходили змагання за першість Хмельницького з боротьби дзюдо, у яких взяла участь команда ДЮСШ №2 нашого міста. Переможцями у своїй ваговій категорії стали Ілля Івасишен та Дмитро Опалюк. Бронзові медалі вибороли Олександр Петришен, Владислав Коберник, Роман Джигалюк та Даніїл Романішен.
До змагань спортсменів готували тренери Оксана Коберник, Тетяна Полінська, Марина Чистякова.

Бодібілдинг

КАМ’ЯНЧАНИ - ПЕРШІ В КРАСИЛОВІ...
11 травня в м.Красилів відбувся Всеукраїнський турнір «Гран-прі Поділля» з бодібілдингу та бодіфітнесу, в якому взяли участь спортсмени з Києва, Львова, Чернівців, Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Красилова.
Наше місто представляли спортсмени ДЮСШ №5 ФСТ «Україна». За підсумками змагань, в абсолютній категорії серед юнаків усі призові місця вибороли кам’янчани. Чемпіоном став Микола Савицький (фітнес-клуб «Енерджі»), друге місце посів Роман Голосов (фітнес-клуб Л. САВЛІК.jpg«Енерджі»), на третьому місці - Андрій Жовнір (ФОК «Атлант»). В абсолютній категорії серед юнаків та в категорії «чоловіки» переможцем став Андрій Подоба (фітнес-центрі «Нова будова»). У категорії бодіфітнес срібло отримала Лілія Савлік (ЛСОК «Поділля»), а бронзу - Людмила Галущак (ФОК «Атлант»). У командному заліку І місце дісталося команді нашого міста.
До змагань атлетів готували тренери Олександр Бараницький, Сергій Ренке та Навазір Кучумов.

... ТА ЛЬВОВІ
13 травня в Львові відбувся Кубок України з бодібілдингу, бодіфітнесу та фітнесу. У складі збірної команди області виступали кам’янецькі атлети з ДЮСШ №5. Серед юнаків до 18 років переможцем став Микола Савицький, срібло дісталося Андрію Жовніру. Серед юнаків до 20 років срібло отримав Роман Голосови та Андрій Подоба, в категорії до 24 років. У категорії «Класичний бодібілдинг» переможцем став Андрій Подоба, бронза дісталася Андрію Жовніру. У категорії «Модельний фітнес» перемогу здобула Лілія Савлік, а бронзову медаль - Анастасія Кривошеєва.
41 атлет боровся за перемогу в абсолютній категорії серед чоловіків. Заслуженою вона стала для нашого земляка Віталія Подольського, який став володарем Кубка України.
Уже вдруге у загальнокомандному заліку Хмельницька область здобуває І місце. До змагань атлетів готовили тренери Олександр Бараницький, Сергій Ренке та Навазір Кучумов.
Міська та обласна федерації вдячні за підтримку у поїздці команди на змагання підприємцям Руслану Чернію, Валентину Шидловському та директору фітнес-клубу «Енерджі» Григорію Барабашу.