Перейти на мобільну версію сайту


12.06.2015

ПЕРШЕ У ВАЛЕРІЇ

3-5 червня в Одесі пройшов чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед кадетів.

У змаганнях взяли участь і спортсмени Кам’янець-Подільського міського клубу тхеквондо СК «Чвйка» у складі збірної команди Хмельницької області. Обласна збірна в цьому чемпіонаті завоювала дві золотих, дві срібних та дві тхеквондобронзових нагороди, з яких по одній медалі вибороли кам’янецькі тхеквондисти.

За результатами змагань І місце посіла Валерія Терехова, ІІ - Артем Жуковський, ІІІ - Дмитро Мещук.

ДОПОМОЖІТЬ СПОРТУ
Спортсмени Кам’янець-Подільського міського клубу тхеквондо ВТФ СК «Чайка» просять допомогти!
Клуб найкраще технічно укомплектований спортивним інвентарем, який майже весь куплений за особисті кошти тренера, батьків, спонсорів. Вихованці СК «Чайка» постійно досягають нових вершин - лише з початку 2015 р. діти завоювали 36 медалей на міжнародних рейтингових турнірах (усі виїзди закордон оплачувались винятково з особистих коштів батьків та тренерів) і велику кількість на чемпіонатах України та Всеукраїнських турнірах. Клуб у складі ДЮСШ «Юність» став чемпіоном України 2014 р. серед ДЮСШ і клубів України.

Проте для досягнення ще більших результатів нам не вистачає електронних жилетів, на яких уже багато років проводяться всі серйозного рівня змагання. Необхідна практика, напрацювання на електронних системах «DAEDO», і це не забаганка, а необхідність для розвитку саме цього виду спорту в Кам’янці.

На жаль, сума досить значна і самотужки ми її не зможемо зібрати. Комплект із двох жилетів коштує 39000 грн, два шлеми - 35000 грн, плата комутації - 11500 грн, два зарядних пристрої - 1640 грн, загальна сума - 87140 грн!
Для нормального тренувального процесу таких комплектів має бути як мінімум три, не кажучи про те, що наразі ми не маємо можливості проводити змагання в Кам’янці-Подільському без таких електронних систем.

Ми просимо всіх, кому не байдужий розвиток спорту в Україні й зокрема в нашому рідному місті, підтримати кам’янецьких спортсменів, які мріють стати олімпійськими чемпіонами, й допомогти зібрати необхідну суму для придбання важливого для нашої роботи інвентаря. Звіт про кожну отриману гривню зобов’язуємося опублікувати на шпальтах газети та в соціальній мережі «Фейсбук».
Номер картки «ПриватБанку» 5167 9872 0251 3137, одержувач Чайка Сергій Володимирович (Тел.:098-405-8686).

Теги: Тхеквондо ВТФ, СК "Чайка"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.