Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

ПЕРШЕ МІСЦЕ У КОЗЛОВОЇ

Минулого тижня газета «КлюЧ» проводила опитування, за яким визначала кращого спортсмена 2013 року. Протягом тижня активні читачі могли проголосувати на нашому інтернет-порталі за одного із десяти кращих спортсменів. У результаті перемогу здобула заслужений майстер спорту України, чотирьохкратна чемпіонка світу з пауерліфтингу Олена РЕЗУЛЬТАТИ.jpgКозлова.
На другому місці опинився майстер спорту України, десятикратний чемпіон України серед молоді та дорослих з тхеквондо Сергій Чайка. Третю сходинку посів наймолодший спортсмен - 6-річний Сашко Двогалюк, чемпіон України серед дошкільнят, віце-чемпіон області серед дітей до 8 років.
Отож, кілька слів про переможця голосування.
Олена Козлова ось уже вісім років опановує такий вид спорту як пауерліфтинг. За цей час вона стала заслуженим майстром спорту, багатократною чемпіонкою України та Європи, чотирьохкратною чемпіонкою та рекордсменкою світу, чемпіонкою спортивних ігор. Її тренер Вадим Воронецький сьогодні зізнається, що враження від перших занять з Оленою не давали навіть найменшого уявлення про її велике майбутнє, але час все розставив на свої місця - Олена швидко підкоряла всі спортивні вершини.

Теги: Олена Козлова, пауерліфтинг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.