25.10.2019

ПЕРША ПЕРЕМОГА В УКРАЇНСЬКІЙ ВИЩІЙ ЛІЗІ

Баскетбол«ДіДіБао» Кам’янець – БК «Старий Луцьк – 72:71; 94:97. «ДіДіБао: Вінтоняк (16-12), Неволін (7-8), Полюляк (20-4), Харлампович (0-2), Лисяк (18-7), Гарбрчук (2-10), Головинський (0-0), Конєв (5-32), Федоряк (4-19). Президент Андрій Бойко, тренер Микола Полюляк. «Старий Луцьк»: Хомич (0-3), Коцько (16-12), Співак (0-н), Прозапас (0-8), Швагринський (19-22), Глушко (0-6), Дейна (18-11), Федчук (6-26), Бедлінський (2-2), Тютюнник (10-7), Мельничук (н-0) тренер Володимир Журжій.

19-20 жовтня в Кам’янці матчами проти «Старого Луцьку» зіграв свої перші домашні ігри в Українській Вищій лізі кам’янецький БК «ДіДіБао». Обидва матчі були сповнені напруги та самовіддачі.

Тож, 1-чверть кам’янчани виграли 15:13, після 2-чверті наші вели 37:30. Але 3-тя чверть завершилася лише 3-очковою перевагою «ДіДіБао» – 56:53. В останній чверті суперники тримали один одного на короткій очковій відстані. За 39 секунд до завершення гри наші програвали 70:71 при своєму володінні. За 27 секунд до кінця гри Микола Полюляк закидає 2 штрафні – 72:71. Ці 27 секунд лучани намагаються тримати м’яч до останнього (24 секунди), кидають і не влучають. Наші підхоплюють м’яч, тримають його декілька секунд і під захоплений крик трибун здобувають перемогу.

Чемпіонат України (УВЛ)
У неділю гості взялися за справу начебто більш вдало, вигравши 1-чверть 20:24, але в 2-чверті наші виграли 8 очок і пішли на велику перерву, виграючи 4 очки – 43:39. Але, на жаль, граючий тренер «ДіДіБао» Микола Полюляк отримав травму, яка вивела його з гри до завершення матчу. І попри це, у 3-чверті «ДіДіБао» збільшив свою перевагу до 10 очок – 68:58. Але в 4-чверті наші розгубили свою перевагу і навіть програвали 79:81. За 26 секунд до завершення Анатолій Конєв зрівняв рахунок і навіть за 1-2 секунди виходив до чужого щита, але не встиг закинути вирішальний м’яч. Овертайм.

Баскетбол-1Його краще розпочали гості – 81:88, наші їх майже догнали – 89:90, але фінішний ривок раще вдався «Старому Луцьку», який вириває перемогу – 94:97.

Кубок України
23 жовтня у першому матчі 1/16 фіналу Кубка України «ДіДіБао» приймав БК «Житомир». У квітні наші перемогли його двічі у фіналі Першої ліги – 77:73 та 77:90. За регламентом Кубка треба набрати більше очок, ніж суперник по сумі двох матчів.

Кам’янчанам довелося грати без граючого тренера М. Полюляка. Тож, 1-чверть наші програли 22:26, але після 2-чверті вигравали 49:44. У 3-чверті «ДіДіБао» довів свою перевагу до 71:62. В останній чверті наші вели 14 очок – 87:73. Але останній ривок гостей зменшив перевагу «ДіДіБао» до 88:83.

Чи вистачить нашим цих 5 очок покаже гра в Житомирі у неділю.