16.02.2018

ПЕРЕМОГИ ПОПРИ ЕКСПЕРЕМЕНТИ

Баскетбол10-11 лютого пройшли матчі 10-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі (група 3). Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав вдома БК «Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ». У 1-колі в Ужгороді кам’янчани виграли обидва матчі й мабуть взагалі трохи привчили своїх вболівальників до перемог. Тому інтригу дехто шукав в іншому. Зокрема, як гратиме команда без тренера і як виглядатимуть молоді гравці, ще старшокласники – учні ЗОШ.

У 1-чверті граючий тренер Микола Полюляк не вийшов у стартовому складі. Наші програвали 2:8, 4:12. За 05:20 до закінчення 1-чверті Микола з’явився на майданчику. Ситуація почала змінюватися на користь «ДіДіБао», яке виграло 1-чверть – 24:21. У 2-чверті наші вели гру попри те, що останні 2-3 хвилини М.Полюляк відпочивав. Навіть, виходив на поле молодий Олександр Головатюк. При цьому наші завершили 2-чверть, виграючи 19 очок – 49:30.

У передостанній чверті наші довели свою перевагу до 79:41. У 4-чверті, коли перевага «ДіДіБао» складала 40 очок, наші почали більше випускати на майданчик молодих кам’янчан. Іноді одразу двох. Але, на жаль, вони скоріше розчарували. Фінальний результат матчу – 90:70 на користь «ДіДіБао».

У недільному матчі наші без граючого тренера зіграли ледь трохи більше перших 6 хвилин. Тоді рахунок був 9:9. У нічию 15:15 вони й завершили стартову чверть. У 2-чверті «ДіДіБао» пішло в очковий відрив. Попри те, що загравали молодих гравців, пішовши на велику перерву, виграючи 45:32. У наступній, 3-чверті «ДіДіБао» збільшило свою перевагу до 70:51. В останній чверті, продовжуючи награвати молодь, наші довели свою перевагу до фінальних 104:55. В.Бродюк заробив 4 очки, як і О.Головатюк, але останньому ще вдався ледве не показовий блок-шот.

У бліц-інтерв’ю після другого матчу я запитав розігруючого «ДіДіБао» Дмитра Неволіна, чому в матчах був такий початок і чи важко грати без М.Полюляка? Він відповів: «Ми спочатку трохи недооцінили суперника й вийшли не мотивовані. Спочатку Микола оцінює ситуацію збоку, а коли виходить на поле, то завжди посилює гру».

Баскетбол-1Сам Микола Полюляк зазначив: «Вчорашньою грою молоді ми не задоволені, адже вони були не готові до справжньої чоловічої боротьби й програли 20 очок. Сьогодні вони зіграли краще в захисті, а тому в них з’явилася впевненість, і вони краще виглядали і в атаці також».

Наступну пару матчів «ДіДіБао» проведе 3-4 березня вдома проти чернівецького «Старлайфу».