09.05.2019

ПЕРЕМОГА «ЦЕМЕНТНИКА» ТА ДВОБІЙ ЛІДЕРІВ

Футбол містоУ четвер 2 травня пройшов матч 3-туру чемпіонату міста (ЧМ) з футболу «Цементник» – ДЮСШ-2. Якщо цементники розпочали чемпіонат із нічиї з «Буревісником», то ДЮСШ, на жаль, зазнали двох поразок.

У середині 1-тайму після подачі Дмитра Рудика, Влад Рудик вразив правий від себе кут воріт спортшколи – 1:0. На 63-хвилині Ярослав Магас прострілив з правого флангу і на дальній лівій штанзі Дм. Рудик замкнув передачу – 2:0. За 5 хвилин до завершення гри Артем Левандовський віддав справа у центр штрафної площі, і Влад Олійник з метрів 12-ти поставив переможну крапку в матчі – 3:0 – «Цементник» набирає 3 очки.

У вівторок під дощем зустрілися фаворити ЧМ – «Фортеця-КПНУ» та «Автостріт». Автовики поступово взяли ініціативу у свої руки. На 22-хвилині м’яч відскочив до штрафної площі, де Богдан Бондар з метрів 12-ти сходу пробив у дальній правий кут воріт – 1:0. На 35-хвилині Максим Швець сильно пробив із району правого від себе кута штрафної у дальній лівий кут воріт «Фортеці» – 2:0. Але в 2-таймі активніше заграла «Фортеця» і на 66-хвилині Влад Тимощук сильно пробив штрафний по центру з 20-23 метрів, воротар автовиків Олександр Пастух відбив м’яч, але Павло Чеснік добив «смугастого» у дальній лівий кут воріт – 2:1. Автовики відповіли проходом правим флангом Б. Бондара, він прострілив на ближню штангу, де Ростислав Гришак у падінні послав м’яч у ближній кут воріт. Тож, перемога «Автостріту» – 3:1.

Футбол місто-т3-тур завершився 8 травня матчем «Фортеця-АТО» – Довжок. Про нього – в наступному номері «Ключа».

Уточнення від ФФ: Довжок – «Фортеця-КПНУ» – 1:13.