Перейти на мобільну версію сайту


12.01.2018

ПЕРЕМОГА НЕ ДАЛАСЯ ЛЕГКО

УніверсіадаНаприкінці минулого року було підбито підсумки XIII Літньої Універсіади України, що проходила з березня по червень 2017 року. Протягом трьох місяців представники 162 вишів змагалися між собою у 32 видах спорту. Команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зайняла друге місце серед ВНЗ, в яких є факультет фізичної культури (ФФК). Як пояснив нам декан факультету Іван Стасюк, це непоганий результат. Та все ж було одне «але».

– Коли оприлюднили офіційні результати, ми помітили, що не всі бали нараховані, – коментує декан ФФК, доцент кафедри спорту і спортивних ігор, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Іван Стасюк, – у п’ятьох номінаціях основним балом був нуль, тоді як наші спортсмени отримали високі показники, що були зафіксовані в протоколах змагань: футбол (чол.) – 432; волейбол (чол.) – 432; волейбол (жін.) – 150; гімнастика спортивна – 660,5; баскетбол 3х3 (чол.) – 96; баскетбол 3х3 (жін.) – 72.

КубокТобто було недораховано 1346,5 балів. Ми звернулися до Хмельницької філії Комітету з фізичного виховання та спорту, й вони направили відповідного листа до Міністерства молоді та спорту України. Так це непорозуміння було вирішено. Незабаром ми отримали офіційне підтвердження, що К-ПНУ ім.Івана Огієнка зайняв перше місце серед ВНЗ II категорії у XIII літній Універсіаді України. Це перемога не лише для нашого факультету, а й для всього університету, адже без такої підтримки навряд чи нам щось вдалося. 

Серед всіх ВНЗ України К-ПНУ ім.Івана Огієнка поступився лише спеціалізованим університетам фізичної культури – Київському, Львівському та Харківському, посівши в І категорії 4-те місце.

Теги: літня Універсіада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.