13.03.2020

ПЕРЕКОНЛИВИЙ РЕВАНШ

Футзал Преміум7 березня пройшли перші фінальні матчі та матчі за 3-є місце у Хмельницькій Преміум-лізі з футзалу

2-Дивізіон
«Біжуча лань» Кам’янець – «Олімп» 2-4. «Лань»: Марчук – Гонтар, Заковоротний, Заяць, Тарасов, Степанянц, Лискун.

У першому матчі за 3-є місце кам’янецька «Біжуча лань» зустрілася із «Олімпом», який у минулому сезоні виступав у 1-Дивізіоні. У матчі регулярного чемпіонату «Лань» поступилася «Олімпу» 4-5.

Цього разу кам’янчани, у яких місце в воротах зайняв польовий гравець Даниїл Марчук, невдало розпочали і пропустили 2 м’ячі. Але, Артем Гонтар, зігравши у «стінку» із Владом Степанянцом, вразив лівий від себе кут воріт – 1-2. Натомість, ще у 1-таймі «Олімп» забив третій м’яч – 1-3.

У 2-таймі Олександр Заковоротний, поціливши у ліву «дев’ятку» «Олімпа», скоротив відставання до 2-3. Та за 50 секунд до кінця гри «олімпійці» забили свій 4-й гол.

Отже, перша гра за «Олімпом» – 4-2. Щоб здобути 3-є місце, треба виграти 2 матчі.

5-Дивізіон
«Авто-стріт» Кам’янець – «Ветеран» Хмельницький 5-1. «Авто-стріт»:
Мокрієнко – Зубик, Гришак, Барицький Вд., Барицький Ол., Стасюк Вд., Буртовий, Сосновський, Іщук, Лебедин. Представник В. Успенський, тренер В. Стасюк.

У фінальному матчі 5-Дивізіону відкритої Хмельницької Преміум-ліги кам’янецький «Авто-стріт» грав проти хмельницького «Ветерана». Це єдина команда, яка зуміла переграти автовиків (3-6) на груповому етапі.

Звітний матч пішов за іншим сценарієм. Кам’янчани на 12-хвилині повели в рахунку. З подачі Вадима Стасюка забив Ростислав Гришак. Далі Вадим Барицький забив другий м’яч – 2-0. Потім 2 голи Артема Іщука довели перевагу «Авто-стріта» до 4-0. П’ятий гол Олег Барицький забив із подачі Сергія Буртового. Єдиний гол хмельничанина В. Лазарчука вже нічого не змінив.

Перемога «Авто-стріта» у першому матчі – 5-1.