05.07.2019

ПЕРЕДФІНІШНА ІНТРИГА

Футбол район29 червня – 2 липня в чемпіонаті району (ЧР) пройшли матчі передостаннього на груповому етапі 5-туру. Вони завершилися з такими результатами:

Група А
«Замок» Панівці – «Нива» Калиня – 4:4.
«Дністер» Ст. Уш. – «Колос» Сл.-Кульч. – перенесено.

Група Б
«Вітагро» Залісся-1 – «Авто-стріт» Вел. Слобідка – 1:2.
«Колос» Оринин – «Граніт» Думанів – не зіграно.

Щодо матчів у групі А, то цікаво проходив поєдинок у Панівцях, де «Нива» Калиня дала справжній бій лідеру групи, господарям поля панівецькому «Замку». «Нива» вигравала по ходу матчу 0:3 та 1:4, але «замковики» зібралися і зрівняли рахунок – 4:4. Можливо, команди могли би вирвати перемогу, але цей рахунок став остаточним.

Прикро те, що в команди Панівців травмувалися двоє гравців – Володимир Герук та Сергій Лабанський, які навряд чи скоро повернуться на поле. У цій групі ще рано робити далекосяжні висновки, адже тут команди зіграли різну кількість матчів та мають втрачені очки (див. табл.)

У групі Б грали лідери: «Вітагро» із Залісся-1 приймав великослобідський «Авто-стріт». Гру гостріше розпочали господарі поля, які зусиллями Владислава Тимощука відкрили рахунок. Але в 2-таймі Роман Гуменюк спочатку зрівняв рахунок, а потім він же, хвилин за 10 кінця матчу, забив переможний для «Авто-стріта» м’яч. Тож, виїзна перемога «Авто-стріта» – 1:2. Він, набравши 15 очок та маючи 6 очок відриву від найближчого переслідувача, гарантував собі 1-ше місце у групі Б, а також й участь у фінальному турнірі ЧР у Районній Вищій лізі (РВЛ). Натомість, «Вітагро» має добрі шанси на 2-ге місце.

Як пояснив нам голова відділу КМС РДА Віктор Дорож, згідно з регламентом ЧР, до фінальної трійки команд РВЛ вийдуть обидва переможці груп ЧР, а також одне краще 2-ге місце. Два треті місця, а також гірше 2-ге місце складуть фінальну трійку Районної Першої ліги (РПЛ).