11.10.2019

ПЕРЕД ВИЩОЮ ЛІГОЮ – КУБОК

Баскетбол КУБК «ДіДіБао» Кам’янець – БК «Хмельницький» – 86:73; 107:68. «ДіДіБао»: Полюляк (8-12), Неволін (5-10), Вінтоняк (6-16), Харлампович (5-12), Лисяк (11-11), Конєв (29-11), Головинський (0-8), Федоряк (19-19), Дудчак (3-6), Бродюк (0-2). «Хмельницький»: Савіч (н-), Ярошевич (), Стоноженко (14-), Заєць (23-), Долобанько (0-), Бужанський (2-), Свірщ (0-), Цмикал (7-), Сивулицький (0-), Аніськов (0-), Воробйов (21-), Фесік (6-).

5-6 жовтня в Україні стартував новий баскетбольний сезон – 2019-2020. Зіграно матчі попередньої стадії (1/32 фіналу) Кубка України. Чемпіон Української Першої ліги (УПшЛ) в попередньому сезоні кам’янецький БК «ДіДіБао» грав проти дебютанта УПшЛ – БК «Хмельницького». У наших не грав травмований Вадим Калиніченко, але в «ДіДіБао» з’явився цікавий чернівецький баскетболіст Іван Федоряк.

У першій грі в Хмельницькому перемогли кам’янчани – 73:86, при чому останні 6 очок хмельничани заробили під фінальний свисток.

У другому поєдинку в Кам’янці гості спробували дати бій. На початку рахунок навіть іноді був нічийним – 4:4 та 7:7. Емоційно й голосно керувала своїми тренерка хмельничан Г. Шликова. БК «Хмельницький» з усіх сил чинив опір кам’янчанам – 14:9, 17:13. Але варто було кам’янчанам додати у швидкості, як перевага «ДіДіБао» все більш відчутно зростала – 23:15, 29:17, 33:17. Закінчилася 1-чверть із 16-очковою перевагою кам’янчан – 36:20.

Протягом 2-чверті у наших на поле виходили молоді Давид Дудчак та Віталій Бродюк, час від часу відпочивав граючий тренер Микола Полюляк. Але це не завадило кам’янчанам збільшити свій відрив до 35-очкової переваги – 60:25. Навіть попри деякі імпровізації та комбінування.

Тож, у 3-чверті, яка закінчилася з рахунком 88:43, вболівальники могли спокійно абстрагуватися від поточної гри, роздумуючи чого зможуть досягти в новому сезоні наші та хмельничани. В останній чверті не грав один із кращих бомбардирів «ДіДіБао» в хмельницькому матчі Анатолій Конєв. Наші грали самі й давали грати супернику. Це привело матч до фінальної 39-очкової переваги «ДіДіБао» – 107:68

Тож, кам’янчни вийшли до 1/16 фіналу розіграшу Кубка України, де повинні двічі зіграти проти БК «Житомир», який вони вже перемагали навесні у фіналі Першої ліги – 77:73 та 77:90.

12-13 жовтня БК «ДіДіБао» стартує в чемпіонаті України, вже в Українській Вищій лізі (УВЛ) двома матчами в Тернополі проти бронзового призера УВЛ – ФК «Тернополя». 19-20 жовтня наші повинні приймати вдома БК «Старий Луцьк».