31.05.2019

ПДАТУ СВЯТКУЄ І З БРОНЗОЮ ФІНІШУЄ

ВолейболЧемпіонат області
Нещодавно пройшов завершальний етап чемпіонату області (ЧО) з волейболу серед чоловічих команд. Команда ПДАТУ перемогла колектив Дунаївців – 2:1 та хмельницький «Новатор-2» – 2:0, але поступилася хмельницькому «Прикордоннику» – 0:2.

За підсумками всіх етапів кам’ян­чани посіли 3-тє місце, пропустивши вперед Дунаївці, у складі яких грало чимало гравців суперлігового «Новатора», а також «Прикордонник». Замкнули 5-ку «Новатор-2» та колектив Нетішина.

Обласний турнір
23 травня у Подільському державному аграрно-технічному університеті пройшов волейбольний турнір, присвячений 100-річчю університету.

У його чоловічій частині команда ювілярів ПДАТУ, отримавши 3 перемоги, стала переможницею турніру. За нею розташувалися колективи Одеси, Чернівців та Бричан – гості з Молдови.

У жіночій частині турніру у півфіналах ДЮСШ Дунаївців виграла в кам’я­нець­кої ДЮСШ-1 – 3:0, а ПДАТУ виграла в ХНУ – 3:2. У вирішальному фінальному поєдинку ПДАТУ поступилася дунаївчанам – 1:3, а кам’янецька ДЮСШ-1 переграла ХНУ – 3:1 (за 3-тє місце).