Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2017

ПАМ’ЯТІ СПРАВЖНЬОГО ТРЕНЕРА

Гандбол27-29 січня в Кам’янці пройшов міжобласний гандбольний турнір пам’яті кам’янецького тренера Андрія Купчака. Андрій Мирославович загинув літом 2013 року, рятуючи своїх вихованок, коли тих накрили штормові хвилі. Різноманітні фото з його образом демонструвалися при відкритті та закритті турніру. У змаганні взяли участь шість команд гандболісток від 2004 року та молодших – з Кам’янця, Хотина, Городенки, Рукшина, Красилова та Хмельницького.

У своєму першому матчі кам’янчанки (тренер Ігор Мосендз) переграли команду Красилова - 20:7, але програли командам Рукшина - 3:7 та Хмельницького - 12:15. Натомість наші здолали колектив з Городенки - 19:16. Багато що вирішував останній тур, в ньому наші, на жаль, поступилися Хотину - 16:22.

У підсумку переможницями турніру стали гандболістки з Городенки, слідом за ними розташувалися команди Хотина. У наших – 3-тє місце (див. таб.)

Кращим бомбардиром турніру стала кам’янчанка Катерина Наумова, кращим воротарем – Марія Поляк (Городенка), а кращим гравцем турніру - Вікторія Бабина (Хотин). Кращим гравцем у нашій команді визнано Ірину Наумову.

Нагороджували спортсменок дружина Андрія Купчака Оксана Миколаївна та син Ярослав Андрійович (тренер команди хлопців ДЮСШ-1).Теги: гандбол, міжобласний турнір

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.