31.01.2020

ОВЕРТАЙМ ТА «ПЕРЕХІДНА» ІНІЦІАТИВА

Баскетбол УВЛ«Старий Луцьк» – БК «ДіДіБао» Кам’янець 75-73. «Луцьк»: Крамар (11-13), Коцько (7-4), Співак (5-7), Прозапас (0-3), Шевчук (0-н) Швагринський (8-11), Гуцалюк (4-4), Дейна (19-11), Федчук (11-13), Бедлінський (н-0), Тютюнник (10-14). Тренер Володимир Журжій. «ДіДіБао»: Несущий (0-3), Вінтоняк (13-27), Неволін (0-13), Полюляк (13-13), Харлампович (10-3), Лисяк (11-4), Гуменюк (11-2), Головинський (н-1), Конєв (15-4). Президент Андрій Бойко, тренер Микола Полюляк.

25-26 січня пройшли матчі чергового 11-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Вищій лізі (УВЛ). Кам’янецький БК «ДіДіБао» грав на виїзді проти «Старого Луцька».

Перша гра вийшла наче розділена на дві різні частини. Адже 1-чверть кам’янчани програли 23-8, а на велику перерву наші пішли, програючи 22 очки – 47-25. Натомість у 3-чверті кам’янчани все перевертають на свою користь, відігруючи 14 очок (8-22) і завершують її з рахунком 55-47. Далі – більше – у 4-чверті наші відігрують ці 8 очок відставання, зрівнюють рахунок – 64-64 і переносять гру в овертайм (ОТ).

Баскетбол УВЛ-тВажка, напружена боротьба в ОТ все ж принесла 2-очкову перемогу «Старому Луцьку» – 75-73.

У неділю команди досить рівно вели гру, не відпускаючи одне одного в відчутний очковий відрив протягом 3-ох чвертей. Навіть 1-чверть наші виграли в 2 очки – 20-22, після 2-чверті 2 очки наші програвали – 39-37. Після 3-чверті «ДіДіБао» вигравав 4 очки – 57-61. Але найгірше сталося в останній чверті, коли наші програли за 10 хвилин 14 очок (23-9) і поступилися у матчі в цілому – 80-70. У нашої команди найбільше очок заробив Віталій Вінтоняк – 27 (див. рез.).

В суботу (18-00) та в неділю (12-00) БК «ДіДіБао» прийматиме «Хімік-2» Южне, з Одеської області. Головна команда суперника грає в Українській Супер-лізі.