14.09.2018

ОПТИМІСТИЧНА ПОРАЗКА З ХЕТ-ТРІКОМ

Мотобол9 вересня в матчі чемпіонату України з мотоболу кам’янецьке «Поділля-Мотор» приймало володаря Кубка України-2018 – вознесенський «Восход». Щоправда, в чемпіонаті у вознесенців справи йдуть гірше, ніж у Кубку. Тут вони вже тричі поступилися – «Ниві», «Колосу» в 1-колі та нещодавно «Дружбі».

Гру активніше розпочали вознесенці, і вже на 2-хвилині В’ячеслав Лазаренко відкрив рахунок. На 8-ій та 9-хвилинах Сергій Волошин та В. Лазаренко довели перевагу «Восхода» до 0:3. Наші відповіли ударом Владислава Мудрика метрів з 20-ти в перекладину й ударом В’ячеслава Янішина трохи вище воріт. На 14-ій та 18-хвилинах вознесенець Станіслав Червоний довів перевагу гостей до 0:5. Тут своє слово сказав В.Янішин. Два штрафні удари з близько лівого кута штрафної площі гостей він двома «як під копірку» гарними ударами через стінку відправляв м’яч у дальню праву від себе «дев’ятку» воріт «Восхода» – 2:5 (див. фото).

На це знову двома голами відповів вознесенець В. Лазаренко – 2:7. На 35-хвилині В.Янішин по центру продирається на ударну позицію та з метрів 6-8 низовим ударом вражає лівий кут воріт гостей – 3:7. Вознесенськ знову йде вперед, і якщо на 36-хвилині глядачі побачили як воротар Русу відбиває, здавалося б безнадійний м’яч, то в останньому 4-періоді В.Лазаренко та Сергій Червоний встановлюють остаточний результат матчу – 3:9 на користь володаря Кубка – Вознесенська.

Заключний матч чемпіонату України-2018 «Поділля» зіграє вдома 30 вересня проти одноосібного лідера – «Ниви» Вишняки, Полтавська область.

Мотобол-18 вересня «Нива» Вишняки переграла «Дружбу» 3:0 Мачухи і ще на крок наблизилася до золота чемпіонату України-2018 (див. тур. таблицю). Залишилося зіграти ще такі матчі: