31.05.2019

ОЧНА СТАВКА ЛІДЕРІВ

Футбол містоУ четвер 23 травня в заключному матчі 5-туру чемпіонату міста (ЧМ) «Автостріт» виграв у ДЮСШ-2 – 3:0. М’ячі в переможців забили Олег Барицький, Сергій Нечай та Ростислав Гришак.

Через матч чемпіонату області в середу проти ФК «Хмельницького» вівторковий матч ЧМ «Фортеці-КПНУ» проти «Цементника» перенесли. Натомість цього дня в пропущеному матчі 1-туру зустрілися лідери «Автостріт» – «Цементник».

Футбол місто-тНа 45-хвилині після подачі кутового справа Олег Барицький перед ворітьми головою відправив м’яч у ворота – 1:0. Потім на 69-ій та 90-хвилинах два схожі голи забив Ростислав Морозов, пройшовши лівим флангом і завдаючи сильного удару по воротах – 3:0. А на 90+2-хвилині штрафний справа Р. Гришака перед ворітьми замкнув Олег Ткачук. Тож, 4:0 – перемога «Автостріту».

«Фортеця-АТО» – «Буревісник» – 30 травня.