20.12.2019

ОЧКИ ЗНОВУ РОЗДІЛИЛИ

Баскетбол УВЛБК «Житомир» – БК «ДіДіБао» Кам’янець – 74:83, 89:84. «Житомир»: Довідний (10-18), Марків (н-0), Дмитренко (8-7), Кравченко (0-0), Бережний (10-15), Луговцов (3-8), Корчагін (2-4), Рихлюк (2-11), Кодола (6-11), Болоценко (21-6), Нейжмак (12-9). Тренер Юрій Горенков. «ДіДіБао»: Вінтоняк (14-21), Полюляк (19-18), Харлампович (9-3), Дудчак (2-н), Бродюк (2-0), Лисяк (4-7), Гарбрчук (13-2), Гуменюк (9-9), Головинський (0-5), Конєв (11-19). Президент Андрій Бойко, тренер Микола Полюляк.

14-15 грудня пройшли матчі 7-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Вищій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» грав на виїзді проти БК «Житормир».

У суботньому матчі в наших повернувся у гру граючий тренер Микола Полюляк. Звично «ДіДіБао» рівно грає 1-чверть матчу, але цього разу наші одразу зуміли створити собі значну очкову перевагу в 14 очок, вигравши стартову чверть – 13:27. На велику перерву команди пішли за переваги кам’янчан у 13 очок – 32:45. Протягом 3-чверті «Житомир» намагався вирівняти гру, але без надмірного успіху, скоротивши своє відставання до 56:65. В останній чверті команди не дали одна одній розгулятися, закінчивши її та матч в цілому 9-очковою перевагою кам’янчан – 74:83.

Найбільше очок у «ДіДіБао» набрав М. Полюляк – 19.

Баскетбол УВЛ-тНатомість у неділю картина повторилася навпаки. У 1-чверті житомиряни забезпечили собі 14-очкову перевагу – 31:17. Попри 1 відігране очко у 2-чверті, на велику перерву кам’янчани пішли програючи 52:39. Наші добре почали 3-чверть, відіграли декілька очок, але тренер житомирян Юрій Горенков взяв тайм-аут і зупинив наступальний хід кам’янчан, закінчивши чверть з рахунком 70:59 на користь «Житомира».

В останні чверті наші знову додали в активності і за 13 секунд до кінця гри програвали 4 очки – 86:82 на володінні м’ячем «Житомира». Попри сконцентрованість обох команд, запеклість боротьби та декілька штрафних, команди взаємно стримали одна одну, завершивши матч перемогою «Житомира» 89:84. У кам’янчан найкраща результативність на рахунку Віталія Вінтонянка – 21 очко (див. результативність).

21 грудня о 18:00 та 22 грудня о 12:00 «ДіДіБао» прийматиме «Черкаські мавпи-2».