Перейти на мобільну версію сайту


20.11.2015

ОБ’ЄДНАННЯ ПЕРЕМАГАЄ РОЗМАЇТТЯ

14-15 листопада матчами 1-кола стартувала волейбольна першість області з волейболу серед чоловіків – Подільська ліга. На участь у турнірі заявилися 16 команд, які розділені на 4 групи. У нашій, південній групі «В» Подільської ліги, кам’янчани виставили 3 команди – «Аматори», ПДАТУ та Коледж-ДАТУ, а дунаївчани зробили збірну свого району. Матчі проводилися до перемоги в 2-ох партіях.

Уже в першому турі команда К-ПНУ «Аматори» (тренер Микола Прозар) грала проти Дунаївців (старший тренер Степан Драль). У напруженій боротьбі (1-ша партія – 23:25, 2-га партія – 18:25) перемогли дунаївчани – 2:0 за партіями. У протистоянні двох команд аграріїв – коледжу та університету перемогли старші – ПДАТУ (тренер Тетяна Хрунь) - 2:0.

У наступному турі Дунаївці переграли Коледж-ДАТУ (тренер Володимир Сінькевич) з рахунком 2:0. Матч «Аматорів» зі ПДАТУ був вельми важким та напруженим. У 1-ій партії з промовистим рахунком 26:24 перемогли «Аматори», а в 2-ій партії команди теж намагалися не відпускати одне одного в очковий відрив. Цікаво, що (для прикладу) в кінці другого десятку ПДАТУ вела з рахунком 18:17. Але команда Миколи Прозара здійснила успішний «фінішний ривок» і з рахунком 25:21 перемогла в партії та в цілому в матчі – 2:0.

В останньому турі «Аматори» переграли Коледж-ДАТУ - 2:0, а команда Дунаівців зустріла спротив ПДАТУ. Та все ж, перемігши в партіях, відповідно 17:25 та 22:25, здобула перемогу - 2:0 й очолила турнірну таблицю в південній групі «В». До фінального етапу виходять по 2 команди із кожної групи.

Отже, після 1-етапу першості лідерство в інших групах захопили такі команди: група «А» - ХНУ Хмельницький, група «С» - «Енерго» (Хмельницький), а в групі «D» - команда Нетішина. Попереду ще 5 етапів чемпіонату в Подільській лізі. Наступний – у середині грудня.

Теги: волейбол

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.