Перейти на мобільну версію сайту


12.01.2018

НОВИЙ РІК ПОЧАВСЯ ВІДРОДЖЕНИМ ТУРНІРОМ

ШахиУ листопаді 2017 року ШШК «Гросмейстер» святкував своє 30-річчя, а вже в перші дні Нового року, як повідомив нам засновник клубу Анатолій Дубовий, юні шахісти проводили перший у цьому році турнір. 

Батьківський комітет гуртка відродив сімейний шаховий турнір «Тато, мама, я – шахова сім’я». Крім того, в змаганні брали участь також бабусі та дідусі. У змаганні взяли участь 9 сімей. Звання переможця турніру серед школярів розіграли два юні чемпіони області – Андрій Стрільчук (до 8 років, НВК-9) та Олександр Чігарєв (до 14 років, ЗОШ-3). В очному двобої переміг Андрій, у Саші – 2-ге місце, а 3-тю сходинку посів Максим Смірнов (НВК-14).

У турнірі батьків перемогу святкувала Альона Стрільчук (ПДАТУ), 2-3-тє місце розділили Віктор Смірнов та Микола Семенишин. У сімейному заліку перемогла сім’я Стрільчуків, а 2-3-тє місце розділили сім’я Смірнових та активна сім’я братів Віті й Андрія Дерелецьких (ЗОШ-8) з бабусею та дідусем Галиною і Миколою Семенишиними.

Кращим гуртківцем клубу визнали Андрія Дудка (НВК-9), який відвідує клуб 5 разів на тиждень, конспектує і виконує завдання. Для учасників турніру був організований солодкий стіл. Спонсор турніру Олексій Паур.


Теги: шахи, сімейний тернір

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.