Перейти на мобільну версію сайту


23.10.2015

НОВИЙ КОМПЛЕКС ЯК «П’ЄМОНТ» РЕКОРДІВ

17-19 жовтня в Кам’янці, в новому комплексі «Епіцентр» пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед кадетів, в якому взяли участь понад 300 юних атлетів майже з усіх областей України.

Змагання проходили в двох вікових групах - до 13 та до 15 років. Чемпіонат приніс вищу, ніж звично кількість рекордівважка атлетика України. Зокрема, Марія Гангур із Закарпаття (до 15 років) у в/к 48 кг встановила рекорд як у поштовху - 61 кг, так і в ривку - 71 кг. Дар’я Шишанова (Луганська область) у в/к 53 кг (до 13 років) у ривку підняла 58 кг, а в поштовху 69 кг. Павло Дерсенко (Київська область) у в/к 50 кг (до 15 років) у ривку підняв 83 кг. Віталій Смочек (Рівненська область) підняв у ривку 106 кг. Євген Бурбала (Донецька область) (до 13 років) встановив рекорд України в поштовху - 110 кг, а житомирянин Ігор Ніколаєнко (до 13 років) рекорд у ривку - 80 кг.

Окремо хочеться сказати про подолянина Дмитра Курдибаху з Волочиська, родина якого походить із села Субіч що на Кам’янеччині. Дмитро у змаганні до 13-річних атлетів зумів встановити два рекорди України у в/к 62 кг. Зокрема, в поштовху він підняв над головою штангу вагою 100 кг, а в ривку - 81 кг. Як наслідок - звання чемпіона України.

Кам’янчанин Володимир Маслій у в/к 69 кг посів 7-е місце. Щодо командного заліку, то серед до 15-річних, як хлопців, так дівчат Хмельницька область стала сьомою, серед до 13-річних дівчат - 3-ою, а серед хлопців цього віку виборола звання чемпіонів України.

Теги: важка атлетика

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.