06.04.2012

НІГИНСЬКІ «ТОВТРИ» РОЗБОМБИЛИ УСІХ

23 березня у спортивному залі медичного училища проходив чемпіонат району з футзалу серед ветеранів, віком понад 35 років. Чемпіонами стала команда «Товтри» з Нігина, які здобули перемоги в усіх зустрічах.
Кращими гравцями чемпіонату визнано Віктора Залісного («Товтри»), Миколу Тефанюка («Фортуна»), Олега Павлюковського («Кармелюк»). Переможців та призерів було нагороджено кубками та дипломами , а кращих гравців - грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА. футзал22.jpg

Результати матчів: «Фортуна» (с.Козак) – «Кармелюк» (с.Гуменці) - 4:0; «Колос» (с.Рогізна) – «Товтри» (с.Нігин) - 1:7; «Товтри» (с.Нігин) – «Фортуна» (с.Козак) - 2:1;  «Кармелюк» (с.Гуменці) - «Колос» (с.Рогізна) - 6:4; «Товтри» (с.Нігин) - «Кармелюк» (с.Гуменці) - 5:3; «Фортуна» (с.Козак) - «Колос» (с.Рогізна) - 9:2

А 30 березня у спортивній залі медучилища такий же чемпіонат проходив серед ветеранів віком понад 45 років. Чемпіонами змагань стала команда з Нігина. Друге місце у Оринина, третє – Рогізни. Кращими гравцями чемпіонату стали Григорій Ясінський (Нігин), Микола Поливаний (Оринин). Переможців та призерів нагороджено Кубками та дипломами, а кращих гравців грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту. Від ПП Романа Булигіна подарунками нагороджено В’ячеслава Касьяновича, Миколу Богданова, Івана Юркова, Івана Боднара.

Результати матчів: Рогізна – Слобідка - Рихтівська - 3:2; Оринин – Нігин - 5:5; Слобідка-Рихтівська – Оринин - 2:7;
Нігин – Рогізна - 7:5; Рогізна – Оринин 4:8; Нігин – Слобідка-Рихтівська - 11:2.

Футзал

ЧЕТВЕРТІ В УКРАЇНІ ТА ОБЛАСТІ

19-21 березня у м. Гребінка Полтавської області проходив кубок України з футзалу серед жіночих команд. Хмельниччину на змаганнях представляла команда Кам’янець- Подільського району. Наші футболістки, поступившись командам Полтавської, Вінницької, Херсонської областей і перемігши суперниць Львівської та Черкаської областей, посіли четверте місце у групі.

24-25 березня у Хмельницькому проходив фінал чемпіонату області з футзалу серед чоловіків, на якому команда «Атланта» (с. Гаврилівці) посіла 4 місце. Наші футболісти, перемігши у групі суперників з м.Славута з рахунком 3:2, пступились майбутнім чемпіонам - команді з Хмельницького «Епіцентр» (рахунок 5:7). У грі за третє місце з рахунком 6:7 програли футзалістам із Ізяслава.

Бокс

БОРОЛИСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ

30 березня, м.Городок. Першість СК «Епіцентр» з боксу. Кам’янець представляли спортсмени СК «Епіцентр» при НВК №8, які вибороли такі місця:
І - Янек Клішаєв (64 кг), Андрій Рарицький (57 кг), Дмитро Шпортюк (60 кг).
ІІ - Андрій Алексійчук (46,5 кг), Дмитро Пасічник (46,5 кг).
Готував спортсменів до змагань тренер Анатолій Максименко.
Тренер і спортсмени щиро вдячні батькам спортсменів за матеріальну допомогу.

Важка атлетика

ДРУГЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ

30–31 березня у Летаві Чемеровецького району проходив чемпіонат області з важкої атлетики серед чоловіків і жінок та турнір героя України М.Шаповала. На останньому команда Камянець-Подільського району виборола у друге загальнокомандне місце. Чемпіонами змагань стали: Юрій Войтов (69 кг.), Андрій Мельник (94 кг.), Денис Загородній (105 кг.), Володимир Білоус (+105 кг.), Ірина Тарасевич (63 кг.).
Готував команду заслужений тренер України Микола Мельник.