Перейти на мобільну версію сайту


02.03.2018

НЕ ВСІ ІГРИ ОДНАКОВІ

25 лютого в Нетішині пройшли матчі 1-2-турів фінальної частини чемпіонату області (ЧО) з міні-футболу. Тут грають дві кам’янецькі команди – «Фортеця», що представляє місто, та «Атланта», що представляє район.

«Фортеця» (Гаращук (Литвинюк) – Гладиш, Муляр, Сосніцький, Беркумян, Барицький Вд., Катеринчук, Головатий Чесник) поступилася переможцю групи Північ – «Енергетику-Миклуш» Нетішин – 0:4. «Атланта» (Пастух – Зубик, Карбовський, Данч, Шибко, Буртовий, Кирик) у цьому турі зіграла в нічию 0:0 з шепетівським «Темпом».

У 2-турі дві кам’янецькі команди зустрілися в очному двобої. У груповому турнірі двічі перемагала «Фортеця» – 2:1 та 5:3. Недільний матч краще розпочали «атланти», вигравши 1-тайм – 3:0. У 2-таймі вони збільшили свою перевагу, але потім забили й «фортечники». Остаточний результат матчу – перемога «Атланти» 7:3.
м-Футбол область1-тур
«Фортеця» Кам’янець – «Енергетик» Нетіш. – 0:4.
«Атланта» Кам’янеччина – «Темп» Шепетів. – 0:0.
«Дунаївці» – «НФК «Славута» – 3:1.
2-тур
«Фортеця» Кам. – «Атланта» Кам’янеччина – 3:7.
«Енергетик» Нет. – «Дунаївці» – 4:0.
НФК «Славута» – «Темп» Шепетівка – 5:1.
Як повідомили нам в обласній ФФ, один матч 3-туру «Дунаївці» – «Фортеця» заплановано провести 3-4 березня в Дунаївцях, НФК «Славута» – «Атланта» домовилися зіграти в Хмельницькому, а «Темп» – «Енергетик» – в Нетішині. Матчі завершальних 4-5 турів планується зіграти в Дунаївцях.

Теги: міні-футбол, чемпіонат області

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.