07.06.2019

НЕ ФАРТОВІ ОСТАННІ ХВИЛИНИ

Футбол обл.ветераниУ неділю пройшли матчі 3-туру чемпіонату області з футболу серед ветеранських команд. Кам’янецька «Фортеця» грала у Понінці проти місцевого «Папірника». Як розповіли нам у «Фортеці», у складі «Папірника» грає 6 гравців з Житомира.

Гра була в основному рівна. Наші зуміли відкрити рахунок. Це близько 25-хвилини зробив Вадим Гресько. Але ще під завісу тайму «папірники» зрівняли рахунок – 1:1. Нічийний рахунок тримався аж до останньої хвилини гри, коли «Папірник», забивши другий м’яч, вирвав перемогу в матчі – 2:1.

Футбол обл.ветерани-тНа жаль, як і в попередньому матчі проти Теофіполя, так і в цій грі вже другий гравець нашої команди отримав перелом. У четвер ввечері ветеранська «Фортеця» зіграє в Кам’янці проти ветеранів волочиського «Агробізнесу».

«Конфермат» Хмельниць. – «Случ» Красилів – 5:1.
«Агробізнес» Н.Ушиця – «Агробізнес» Волоч. – 1:5.
«Іскра» Теофіполь – «Темп» Шепетівка – 4:2.