Перейти на мобільну версію сайту


28.02.2020

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС. ГУМЕНЕЦЬКА ОТГ ПРОДОВЖУЄ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

Дорож22 лютого у Гуменецькому сільському будинку культури відбувся особисто-командний чемпіонат громади з тенісу настільного серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяло участь 49 учасників, 32 чоловіки та 17 жінок, а це 17 чоловічих та 9 жіночих команд з сіл громади.

У змаганнях серед жінок перше місце посіла Тетяна Холодюк (с. Вербка), другою стала Вікторія Старенька (с. Гуменці), третьою – Ніка Роговська (с. Голосків). У командному заліку перше місце посіли тенісистки села Гуменці у складі Вікторії Старенької та Галини Короленко. Друге місце – с.Голосків у складі Ніки Роговської та Руслани Криворучко. Третіми стали тенісистки с. Вербка у складі Тетяни Холодюк та Діани Ущаповської.

У змаганнях серед чоловіків чемпіоном став Максим Ущаповський (с. Вербка), друге місце посів Андрій Цюрик (с. Думанів), третім став Борис Березніцький (с. Голосків).

У командному заліку чемпіонами стали тенісисти села Вербка (Максим Ущаповський та Олександр Антонюк). Друге місце посіли тенісисти с. Думанів (Володимир Пузирьов та Андрій Цюрик). Третє місце – с. Голосків (Борис Березніцький та Роман Орлянський).

Переможці та призери змагань були нагородженні кубками, медалями та грамотами від голови Гуменецької сільської ради Інни Абдулкадирової та олімпійською атрибутикою відділення національного олімпійського комітету в Хмельницькій області. Наступні змагання заплановані на 15 березня у селі Залісся Друге відбудеться чемпіонат громади з волейболу серед жінок. Запрошуємо до участі збірні команди сіл Гуменецької об’єднаної територіальної громади, які мають бути сформовані виключно з жителів громади.

 Олександр ДОРОЖ. 


Теги: Гуменецька ОТГ, настільний теніс, Чемпіонат громади

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.