27.09.2019

НАПОЛЕГЛИВІСТЬ ДАЄ РЕЗУЛЬТАТИ

Футбол містоУ вівторок 24 вересня матчем ДЮСШ-2 – «Цементник» стартував 10-тур чемпіонату міста (ЧМ) з футболу.

Перша половина гри пройшла переважно у невисокому темпі. Запам’ятався практично вихід один на один із воротарем цементника Владислава Олійника, удар якого відбив воротар Віктор Залісний. Але на 38-хвилині гравець ДЮСШ-2 Максим Везнюк сам увійшов у штрафну площу зліва, змістився у центр і з метрів 7-8 низовим ударом вразив правим від себе кут воріт «Цементника» – 1:0.

Не дивно, що 2-тайм активніше спробували розпочати саме цементники, але відзначитися вони не змогли. Натомість, «школярі» вивели один на один з воротарем Броніславом Ростецьким Віктора Мазура, але той теж не зумів переграти воротаря.

Футбол місто-тТа все ж, активність «школярів» далася взнаки. Під завершення матчу Денис Люкманов пройшов правим флангом, прострілив перед ворота і В.Мазур встановив остаточний результат – 2:0 – перемога ДЮСШ-2.

У середу мали зустрілися лідери чемпіонату – головні претенденти на чемпіонство «Авто-стріт» та «Фортеця». Але через виїзд «Фортеці» на гру чемпіонату області проти дунаєвецького «Епіцентру» цей матч перенесено.