13.07.2018

НА ВИЇЗДІ КРАЩЕ, НІЖ ВДОМА

Футбол областьКубок області
7-8 липня пройшли повторні матчі 1/8 фіналу Кубка області з футболу. Кам’янецька «Фортеця» грала на виїзді на станції Дунаївці проти тамтешнього ФК «Крила рад – Студениця». У Кам’янці команди зіграли в нічию – 1:1. (див. «Ключ», 28 травня 2018, №26, с.6).

Початок матчу на станції Дунаївці був за господарями поля. Дунаївчани на 3-хвилині подали кутовий, і їхній гравець Михайло Берест відкрив рахунок у матчі – 1:0. «Фортеця» взялася відігруватися. Микола Тарасов та Григорій Штокало влучили у поперечину воріт «КР – Студениці». У кінці 1-тайму «Фортеця» забила гол, але арбітри зафіксували офсайд. Та все ж, на початку 2-тайму на 50-хвилині Олександр Заковоротний зліва обіграв захисника і прострілив до воріт. Махмуд Мухамед замкнув цю передачу, вразивши ворота дунаївчан – 1:1. Через 8 хвилин захисники «Студениці» вибили м’яч у центр поля, він потрапив до Олега Барицького і той з метрів 22-ох завдав сильного удару по воротах «КР – Студениці». М’яч влучив у праву дев’ятку воріт господарів поля – 1:2.

Після цього, як зазначили кам’янчани, «Фортеці» вдалося взяти гру під свій контроль. Господарі поля мали хіба що напівмоменти, а «Фортеця» спромоглася на гострі випади, коли О. Заковоротний та О. Барицький втратили свої нагоди забити третій м’яч «Фортеці».

Тож, виїзна перемога «Фортеці» – 1:2, завдяки якій вона після домашньої нічиєї (1:1) виходить до чвертьфіналу розіграшу Кубка області, де 28 липня і 5 серпня зіграє з хмельницьким «Променем», який переміг у 1/8 ФК «Хмельницький» – 4:0. На другу гру ФК «Хмельницький не з’явився.

В інших матчах 1/8 було зафіксовано такі результати:
ФК «Антоніни» – «Іскра» Теофіполь – 0:3; 1:1.
«Перлина Поділля» Білогір. р-н – МФК «Славута» –  1:2; 2:1, п. п – 2:4.
«Цукровик» Старокост. – «Случ» Старокост. – 1:1; 0:5.
«Случ» Красилів – «Нива» Летичів – 4:1; 4:2.
«Промінь» Хмельниць. – ФК «Хмельницький» – 4:0.
«Спортлідер» ст.. Дунаївці – ФК «Дунаївці» +:- +:-.
«Лісівник» Шепет. – «Енергетик-М» Нетіш. +:- +:-.

Чемпіонат області
Футбол область-1Контрольно-дисциплінарна комісія (КДК) федерації футболу Хмельницької області 5 липня розглянула протест футбольного клубу «Фортеця» Кам’янець на матч 3-туру чемпіонату області (ЧО) «Фортеця» Кам’янець – ФК «Дунаївці», що відбувся 26 травня. Він тоді завершився в нічию – 3:3.

ФК «Фортеця» вважає що в складі ФК «Дунаївці» грали не заявлені, на думку ФК «Фортеці», гравці. КДК ФФ області, розглянувши питання, підтримав позицію ФК «Фортеці» і виніс рішення присудити ФК «Фортеці» технічну перемогу – 3:0.