Перейти на мобільну версію сайту


09.09.2016

НА ВСЕ НЕ ВИСТАЧАЄ

cтадіонКомунальне підприємство «Міський стадіон ім. Тонкочеєва» - одне з небагатьох у місті, яке самостійно себе забезпечує, не отримуючи кошти з міського бюджету. Утримання території, прибирання, виплата заробітної плати працівникам – все це установа забезпечує зі власних надходжень.

Оглянув підприємство заступник міського голови Вадим Савчук.

- Кошти на функціонування стадіону заробляємо власними силами: здаємо в оренду частину території під автостоянку та утримуємо платну вбиральню, - каже директор стадіону Віктор Хавруняк. - У приміщенні для спортсменів, які займаються на стадіоні, проведено ремонт вбиральні, облаштовано душову кімнату.

- Нині вже потрібно провести заміну вікон, придбати шафи для речей, здійснити ремонт приміщення для переодягання. Ще одне досить важливе і витратнє питання – заміна старих лавок на сучасні крісла, - зауважив заступник міського голови Вадим Савчук.

Він дав доручення директору стадіону підготувати кошторисну документацію на виконання необхідних робіт. У свою чергу Віктор Хавруняк звернувся з проханням вирішити проблему каналізаційної мережі: вже не один десяток років йому доводиться боротися з підприємцями, які працюють біля стадіону. Окремі будівлі підключені до єдиної каналізаційної мережі, яка проходить через територію стадіону, а відтак і відповідальність за неї несе підприємство. Коли підприємці проводять свою господарську діяльність, у результаті якої каналізація псується, і її слід полагодити або вона забивається всі витрати за такі роботи лягають на плечі саме КП «Міський стадіон».

Із цієї ситуації два виходи – від’єднати каналізаційні труби підприємців від стадіонівських, або хай господарі самі за ними доглядають.


Теги: фінансування, міський стадіон

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.