01.11.2019

НА ПРИЗИ «ДІДІБАО» ГРАЮТЬ ДО ОСТАННЬОЇ СЕКУНДИ

Баскетбол школа16-23 жовтня в Кам’янці пройшов розіграш Кубка міста з баскетболу серед команд юнаків 8-9 класів на призи представника Кам’янця в Українській Вищій лізі БК «ДіДіБао».

Переможцем турніру стала команда НВК-14 (вчитель Анатолій Глушко), яка у фінальному матчі перемогла команду ліцею – 41:30. Тож, ліцеїсти (вчитель Марина Гордусь) стали другими. У матчі за 3-тє місце ЗОШ-5 (вчитель Василь Василинюк) обіграли ЗОШ-15 (вчитель Денис Афрамчук). За лічені секунди до завершення гри 1 очко вигравала ЗОШ-15, але за 5 секунд до кінця поєдинку Олександр Червоняк закинув 3-очковий кидок і приніс команді ЗОШ-5 перемогу і «бронзу» юнацького Кубка міста.

Кращими гравцями стали Віктор Багаєв (НВК-14), Денис Сімко (ліцей) та Олександр Червоняк (ЗОШ-5). Призи та нагороди командам вручали президент БК «ДіДіБао» Андрій Бойко та граючий тренер Микола Полюляк.

Як зазначив тренер ДЮСШ-1 Кім Міттельман, цей турнір є одним із етапів підготовки юнацької збірної міста до спартакіади області серед команд ДЮСШ (МОН).