Перейти на мобільну версію сайту


26.01.2018

НА ПОЧАТКУ БУЛО ДЕРБІ

м-Футбол область20 січня стартував чемпіонат області з міні-футболу-2018. Команди-учасниці розділені на 2 групи – Північну та Південну. Остання проводила свої матчі в Кам’янці. 
Першими на поле вийшли дві кам’янецькі команди – «Фортеця» (Гаращук – Муляр, Гладиш, Тимощук, Сосніцький, Тимчук, Барицький Вд. Катеринчук, Вишинський, Грушкевич), яка представляє місто, та «Атланта» (Залісний – Грицик, Карбовський, Заяць Данч, Данчук, Кирилов, Буртовий, Кирик, Горішний), що представляє район.

На 11-хвилині «атлантівець» Олег Зубик віддав діагональний пас вперед на лівий фланг на Максима Горішного, той ударом у дальній нижній кут воріт відкрив рахунок. За хвилину Фортеця» розіграла швидку атаку, яку на дальній лівій штанзі замкнув Артем Сосніцький – 1:1. «Атланта» провела затяжну атаку, але м’яч після удару Дмитра ...Грицика пройшов трохи лівіше воріт. На 15-хвилині «Фортеця» отримала право на штрафний удар з правого флангу, і Вадим Барицький сильним ударом посилає м’яч у ближню праву «дев’ятку» воріт «Атланти» – 2:1. (див. фото)

У 2-таймі Юрій Карбовський на дальній штанзі в падінні замикав передачу Д.Грицика, але м’яч пройшов трохи вище воріт, а на 32-хвилині Ю.Карбовський із О.Зубиком вийшли удвох на воротаря «Фортеці», Ю.Карбовський вдарив сам – повз праву штангу воріт. «Фортеця» відповіла небезпечним ударом Владислава Тимощука повз штангу воріт. Тож, перемога «Фортеці» – 2:1. У цьому ж турі здобули перемогу «Дунаївці» та «Студениця» Томашівка 

У 2-турі «Фортеця» доволі легко перемогла команду Нової Ушиці, а «Дунаївці» команду свого району (див. результати матчів). «Атланта» мала деякі проблеми у матчі проти Старої Синяви, принаймні на 27-хвилині рахунок був нічийний 2:2. Але «атланти» їх успішно вирішили, перемігши 5:2.

Наступні два тури команди Південної групи проведуть 27 січня знову в Кам’янці. У Північній групі лідирує команда Нетішина 2 гри – 6 очок, далі йдуть – «Темп» Шепетівка 2 – 6, НФК «Славута» 1 – 0; МФК «Славута-ВЛАД» 1 – 0 та «Сокіл» Славута 2 – 0.

м-ф-обл1-тур
«Фортеця» Кам. – «Атланта» Кам’янечч. – 2:1
«Дунаївці» – «Агробізнес» Нова Ушиця – 7:2
«Студениця» Томашів. – «ОТГ» Ст. Синява – 2:1
2-тур
«Агробізнес» Н.Уш. – «Фортеця» Кам’ян. – 3:11
«Атланта» Кам’янечч. – «ОТГ» Ст. Синява – 5:2
«Дунаївці» – «Студениця» Томашівка – 5:2

Теги: міні-футбол, чемпіонат області

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.