Перейти на мобільну версію сайту


12.02.2016

НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

Протягом 5-7 лютого в чемпіонаті міста з міні-футболу (футзалу) було зіграно матчі 4-6 турів. Вони принесли такі результати:

4-тур, 5 лютого.


«Фортуна» – «Довжок» - 7:5;
«ЗМІ» – «Фортеця-КПНУ» - 1:8;
«Авто-стріт» – «Октава» - 2:5;
«Спартак-КПНУ» – «Атланта» - 0:4;
«Товтри» – «Р.фільварки» - 4:6.

5-тур, 6 лютого.


«Товтри» – «Фортуна» - 5:6;
«Фортеця-КПНУ» – «Довжок» - 10:1;
«Октава» – «ЗМІ» - 10:1;
«Атланта» – «Авто-стріт» - 2:1;
«Р.фільварки» – «Спартак-КПНУ» - 1:4.

6-тур, 7 лютого.


«Фортуна» – «Фортеця-КПНУ» - 1:10;
«Довжок» – «Октава» - 5:14;
«ЗМІ» – «Атланта» - 2:3;
«Авто-стріт» – «Р.фільварки» - 1:5;
«Спартак-КПНУ» – «Товтри» - 4:2.

Як бачимо, без очкових втрат поки що йдуть лише два лідери – «Фортеця-КПНУ» та «Октава». Навіть у тих матчах, де перемога складає 3 м’ячі, гра цих команд виглядає доволі впевнено, а там, де в 7-9 м’ячів – коментарі зайві.
Доволі прагматично й «економно» виглядає гра «Атланти», яка, наприклад, на матч проти «Спартака-КПНУ» залучила двох «легіонерів», а в наступних двох іграх проти «Авто-стріта» та «ЗМІ» грала без них. До речі, в цих 3-ох матчах також не грав її гравець та одночасно тренер Андрій Шибко. Не дивлячись на це, вона все одно зуміла взяти максимум очок із цих 3-ох матчів. Дещо схожа картина і в «Фортуни», яка, втративши через травму Артура Савченка, зуміла у важкій м-Футбол місто боротьбі здолати «Довжок» і «Товтри», а поступилася лише лідеру – «Фортеці-КПНУ». Думаю, що крім цих команд, ще молодший КПНУ також має непогані шанси здобути медалі ЧМ-2016.

Доволі цікаво виглядає протистояння у середині турнірної таблиці. Тут команди виглядають досить рівними. Такі матчі, як «Товтри» – «Р.фільварки», «Авто-стріт» – «Р.Фільварки», «ЗМІ» – «Атланта», «Спартак-КПНУ» – «Товтри» та низка інших говорять, наскільки важливо командам мати дві хоча б більш-менш рівноцінні четвірки, принаймні, хоча би 2-3-ох запасних. Відсутність бойового складу команди в багатьох матчах призводить до втрати очок.
Окремо про суддівство. Наразіо воно непогане, принаймні якоїсь спрямованої неупередженості проти команд не помітив. Хіба що певна фрагментарна тенденція надмірного суддівського лібералізму в таких матчах як «Атланта» – «Авто-стріт», «Спартак-КПНУ» – «Товтри» могла закінчитися вельми погано. Спочатку арбітри пропускають порушення проти однієї команди, тут же постраждалі відповідають приблизно аналогічним, а далі контр-відповідь попередніх, після чого вже колективна потасовка гравців обох команд. Тоді це зупинили розборонкою та жовтими картками. Могло бути гірше й зайти більш далеко. Але, слава Богу, обійшлося.
Із розряду цікавого запам’ятався гол зі штрафного з метрів 9-11 – майже по центру воріт «Фортеці» у ворота «Фортуни». Воротар фортунівців, щоб скоротити кут враження, став біля стінки – майже на лінії штрафної площі. Фортечник Олександр Заяць перекинув м’яч через стінку з воротарем на ліву штангу, де Алішер Якубов головою відправив його у порожні ворота.
Тож, тепер на фінішній прямій протягом 12-14 лютого ми повинні побачити найцікавіше. У завершальних 3-ох турах команди розставлять останні акценти в чемпіонаті, а лідери для цього ще й зійдуться між собою в очному протистоянні, яке заплановане на п’ятницю.
Тож, вболівальники, підтримайте своїх – на черзі кульмінація.

Теги: міні-футбол

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.