Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2018

НА «БОРЦІВСЬКИХ» ПОЯСАХ

Боротьба пояси21-22 березня у Львові відбувся чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш серед дорослих, юніорів, юнаків, хлопців та дівчат. У ньому взяли участь близько 300 борців із 8 областей України. Серед них і кам’янецькі спортсмени.

У змаганні школярів переможцями стали вихованці міської ДЮСШ-2: Дарина Бортнікова, Тетяна Казик, Святослав Білик та Аркадій Лаврентюк. Срібло вибороли Ірина Казик, Олена Семаш, Ганна Колосова, Ілля Івасишен, Настя Григор’єва та Олександр Петришен. Бронзові здобутки в активі Максима Панчука та Сергія Сьомика. Готували їх до змагань тренери ДЮСШ-2 Тетяна Полінська, Оксана Коберник і Марина Чистякова.

Не відставали від них і юні спортсмени району – вихованці ДЮСШ «Лідер» (тренер-викладач О.Петруньков). У в/к +73 кг чемпіоном змагань став Аркадій Лаврентюк. У в/к 36 кг Вадим Боднарчук посів 2-ге місце, а Владислав Бялковський став третім у в/к 48 кг.

Хороші результати показали й студенти К-ПНУ: Уляна Кляпка (70 кг) серед дорослих та Сергій Вострєнков (73 кг) серед борців 2000-2002 р.н. та серед дорослих (70 кг) стали чемпіонами України. Христина Янчук (60 кг) серед дорослих стала срібною призеркою. Крім того, Станіслав Сулятицький (80 кг, 2000-2002 р.н.), а також Олександр Дзекан (60 кг) і Владислав Рудов (80 кг) серед дорослих стали бронзовими призерами ЧУ-2018.


Теги: боротьба на поясах, Чемпіонат України

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.