18.10.2013

МАТЧ НА ЧЕСТЬ ЛЕГЕНДИ

12-13 жовтня за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата України Володимира Мельниченка відбувся турнір, присвячений 60-річчю легендарного українського мотоболіста Володимира Даниляка.
Володимир Васильович = єдиний мотоболіст, ім’я якого занесено до «Книги рекордів України» в мотобол.jpgномінації «Спортивне довголіття».
За свою кар’єру, яка триває майже півстоліття, він зіграв майже 1500 матчів, під час яких забив майже 3500 м’ячів! Володимир Даниляк = десятикратний чемпіон України, чемпіон Спартакіади народів СРСР 1983 року в складі збірної України.
З нагоди турніру, присвяченого Володимиру Даниляку, на змагання завітали дві найвідоміші команди України: «Нива» (Вишняки) і «Колос» (Стовбина Долина).
12 жовтня наша команда «Поділля» зіграла з «Нивою». Звісно ж, глядачі чекали найголовнішої події = забитого м’яча свого кумира на сьомому десятку його років. Легенда мотоболу не підвела їхніх сподівань, уразивши ворота вишняківців у другому періоді матчу.
Володимир Даниляк став єдиним гравцем у світі, який продовжує забивати голи й після свого 60-річного ювілею. У четвертому періоді він узагалі став автором хет-трику, забивши три м’ячі за 15 хвилин! А загалом він здійснив «покер», забивши 4 голи у ворота «Ниви».