Перейти на мобільну версію сайту


02.06.2017

МАСШТАБНО ТА ЦІКАВО

Теніс наст26-28 травня у спортзалі К-ПНУ пройшов відкритий чемпіонат області (ВЧО) з настільного тенісу.

У наймолодшій віковій групі (2005 р.н.) серед дівчат перемогла чернівчанка Юстина Павленко, за нею розташувалися Марія Демчук із Заліщиків і ще одна чернівчанка Марина Ткачук. Серед хлопців, 2005 р.н., кращими були чернівчани Руслан Гайсенюк та  та Євген Васкан і Олександр Бринюк із Кам'янця. Серед тенісистів 2002 р.н. у дівчат трійка призерів має такий вигляд – Олена Пентюк (Чернівці), Роксолана Будник (Заліщики) та Олександра Росоха (Чернівці), а в хлопців - Крістіан Тудорян з Молдови, Р.Гайсенюк та Влад Ямчук (Білогір’я). У тенісистів 1998 р.н. серед дівчат кращими були Олена Пентюк, кам’янчанка Наталія Капуста та чернівчанка Ольга Курпа, а в хлопців - вінничанин Максим Рубанов, чернівчанин Іван Сафроній та кам’янчанин Владислав Потерайко.

Дорослі змагалися, відповідно до рейтингу. Серед тих, у кого він 0-20, перемогли хмельничани Григорій Олійник, Сергій Крамар та кам’янчанин Олег Подолян. У тенісистів з рейтингом 20.1-40.0 кращими стали Іван Сафроній, Андрій Дрощинський (Біла Церква) та кам’янчанин Сергій Степанков. Серед найбільш рейтингових тенісистів – 40+ кращим став львів’янин Юрій Надольний, срібло – в кам’янчанина Андрія Домбровського, а бронза – в Максима Рубанова з Вінниці.

Цікаво, що у VIP-турнірі Домбровський взяв реванш у Надольного, а 3-тє місце посів ще один кам’янчанин – Олександр Алєксєєв.


Теги: настільний теніс, відкритий чемпіонат області

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.