Перейти на мобільну версію сайту


24.07.2015

ЛИТОВЦІ, ПОЛЯКИ І ГРУЗИН ВЕЛОМАНИЛИ В КАМ’ЯНЦІ

Повз наше туристичне місто, яке знаходиться на роздоріжжі шляхів, не можуть пройти ні політики, ні туристи, ні митці, ні спортсмени. От і два останніх тижні рух у Кам’янці пожвавився. Минулої п’ятниці містом проїхали велосипедисти з Литви.

26 велосипедистів на чолі з лідером опозиції литовського Сейму та колишнім прем’єр-міністром Андрюсом Кубілюсом побували 17 липня в Кам’янці-Подільському в рамках велопробігу «Повертай направо».

Акція діє вже чотирнадцять років і цьогоріч на знак солідарності з українським народом велолюбителі вирішили велоспортпроїхати містами Західної України. Стартували та фінішуватимуть учасники у Львові, а загалом до їхнього маршруту ввійшли міста Стрий, Івано-Франківськ, Чернівці, Хотин, Кам’янець-Подільський, Бучач та Бережани.
А 20 липня до міста на велосипеді приїхав Нодар Берідзе з Грузії. Про мету свого візиту він розповів під час зустрічі з міським головою Михайлом Сімашкевичем та журналістами.

- Минулого року мій учитель і товариш запланував здійснити велопробіг містами України, - розповідає пан Берідзе, - однак він помер, тому я вирішив втілити його ідею в життя й минулого року в День Незалежності стартував з Києва. Цього року знову в рамках «Грузія за мир» я подолаю п’ять тисяч кілометрів. Перед тим, як приїхати в Україну, мав зустріч із Патріархом Всія Грузії Іллею, від якого отримав благословення.

За словами  Нодара Берідзе, міжнародна спортивна спільнота повинна сказати своє слово на підтримку миру як в Україні, так і у світі. У планах нашого гостя організувати веломандрівку велосипедної сотні «Всі за мир в Україні», яка має стартувати 24 серпня з нашої столиці й пролягти маршрутом Київ - Мінськ - Москва - Київ. Основна частина учасників буде з Донецької та Луганської областей, але кожна область може відрядити по два велосипедисти.
Окрім того, що пан Берідзе у такий спосіб висловлює свою позицію, він ще й займається пошуком рідних та близьких, які за певних обставин втратили зв'язок, адже він є довіреним волонтером програми «Жди меня».
У Кам’янці після візиту до міськради гість запланував зустрітися з представниками національних меншин.
Цього ж дня міський голова мав зустріч із польськими гостями. З приватним візитом у місті перебувала делегація у складі 30 осіб на чолі з маршаликом трьох воєводств Тадеушем Самборським.

Мер вручив польським друзям книгу про Кам’янець та зауважив: «З кожним роком співпраця між містами Польщі та Кам’янцем покращується, і ми надзвичайно вдячні за те, що Ваша країна однією з перших публічно висловилася за мир в Україні».

Також польська делегація мала зустріч із єпископом Кам’янець-Подільської дієцезії римо-католицької церкви Леоном Добравським та екскурсію визначним місцям нашого міста.

Теги: велоспорт

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.