12.07.2019

ЛІДЕР БУВ СИЛЬНІШИМ

Футбол область«Фортеця» Кам’янець – «Случ» Красилів – 1:4. «Фортеця»: Образцов, Єдинак, Попіль, Савченко, Рудик, Сахнюк, Лівандовський, Танас, Степанянц, Бега Марчук. Запасні: Авінов, Щербина, Заяць. «Случ»: Коцюбинський (66. Бобровський), Шульган, Міщук (58. Налісніковський), Закордонець, Мартинюк, Дияк, Безвещук, Кльоц (63. Кізюн), Сергєєв (58. Шутяк), Федоров, Яровий (63. Сабадаш)

У суботу 6 липня пройшли матчі 7-туру першості області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома одного з лідерів – красилівський «Случ», який перед цим туром йшов на 2-му місці в турнірній таблиці.

Початок матчу вийшов доволі обережним. М’ячем більше володіли гості, але вони не поспішали форсувати події, схоже, що були впевнені у власних силах. Але на 14-хвилині після заробленого кутового «Фортецею», кам’янчнини подали корнер справа на ближню лінію штрафної площі і там у боротьбі з захисниками Артур Савченко сходу завдав верхового удару у ближній правий кут воріт. Воротар Красилова зіграв невпевнено, і м’яч залетів у ворота гостей – 1:0, наші повели.

«Случ» одразу кинувся відіграватися й через дві хвилини гості організували вихід свого нападника один на один з нашим воротарем Андрієм Образцовим. Той обіграв воротаря, але випустив м’яч в аут за лінію воріт. На 22-хвилині нападник Красилова Сергій Яровий сильно вдарив під перекладину наших воріт з метрів 20-22, але воротар кам’янчан А. Образцов перевів м’яч на кутовий. Та все ж, на 28-хвилині атака гостей правим флангом завершилася пасом у центр штрафної і там С. Яровий прийняв м’яч і не зовсім зграбним ударом відправив «смугастого» у лівий від себе кут наших воріт – 1:1.

Через 4 хвилини він же з метрів 5-7 вдарив сильно, але явно вище воріт. На 36-хвилині знову виручив «Фортецю» воротар А. Образцов, ліквідувавши вихід сам на сам з ним Льва Сергєєва. Але гостям ще за 5 хвилин до перерви вдалося вийти вперед. Чергова атака правим флангом красилівчан продовжилася навісом на дальній кут воротарської, й Антон Федоров практично без перешкод технічно головою послав м’яч у дальню «дев’ятку» воріт кам’янчан – 1:2.

На початку 2-тайму А. Федоров вдарив поряд із лівою штангою наших воріт. На 52-хвилині після навісу зліва у центр штрафної площі «Фортеці» помилився на виході наш воротар, й Олександр Дияк, випередивши кіпера, забив третій м’яч Красилова. На 56-хвилині гравцю «Случа» вдалося з місця правого інсайда проникнути до штрафної «Фортеці» і від лінії воріт він відкинути м’яч назад у район 11-метрової під удар. Вадим Безвещук набіг і сходу сильно пробив під перекладину воріт «Фортеці» – 1:4.

Футбол область-тПісля цього гра «заспокоїлася». Гості провели декілька замін. Лише на 82-хвилині нашим вдалася небезпечна атака, коли наш півзахисник пройшов пів поля і довгим діагональним пасом вперед, наліво вивів один на один з воротарем гостей Павла Чесніка. Той бив з лівого кута штрафної, але воротар Вадим Коцюбинський, зблизившись, відбив цей м’яч.

Тож, перемога красилівського «Случа», і той продовжує зберігати за собою 2-гу сходинку турнірної таблиці. Наступна гра «Фортеці» проти ФК «Хмельницького» запланована аж на 31 серпня.