01.11.2019

«ЛАНЬ» СТАРТУВАЛА В 2-ДИВІЗІОНІ

Футзал преміум-т«Біжуча лань» Кам’янець – «ДБК» Хмельницький – 3:5. «Біж. лань»: Мартинович, Присяжний, Гонтар, Марчук, Штельмах, Сахнюк, Зюбрицький, Лискун.

У суботу 26 жовтня в Хмельницькому стартував новий чемпіонат відкритої Хмельницької Преміум-ліги з футзалу, в якому бере участь і кам’янецька команда ФК «Біжуча лань». Декілька років тому кам’янчани, тоді ще під назвою «FNB», розпочали свої виступи у найнижчому дивізіоні Преміум-ліги – 5-му і крок за кроком піднялися до 2-Дивізіону. Тут вони стартували першим матчем проти хмельницького ДБК. У минулому сезоні «ДБК», як і «Біжуча лань», грали в 3-Дивізіоні та в його регулярному чемпіонаті хмельничани вибороли 1-ше місце, а кам’янчани – 3-тє.

Склад «Лані» дещо змінився, порівняно з минулим сезоном. У воротах відсутній був Андрій Образцов. Він травмувався у домашньому матчі 14-туру чемпіонату області із класичного футболу, граючи за кам’янецьку «Фортецю» проти ФК «Хмельницький». Тож, замість нього з’явився Андрій Мартинович. Поряд із бувалими польовими гравцями Артемом Гонтарем, Даниїлом Марчуком та Денисом Присяжним з’явилися студенти К-ПНУ ім.І. Огієнка Валентин Сахнюк, Денис Зюбрицький та Ілля Лискун.

У 1-таймі «Лань» відкрила рахунок, це зробив Артем Гонтар. Але після перерви хмельничани забили 5 м’ячів – 1:5. Наші відповіли голами Іллі Штельмаха та Дениса Присяжного.

Тож, у 2-Дивізіоні «Лань» стартувала із поразки 3:5, але попереду ще цілий сезон, у якому її вболівальники можуть розраховувати на позитивний результат.