08.03.2019

«ЛАНЬ» ПІДВИЩУЄТЬСЯ У КЛАСІ

м-Футбол Преміум«Раково-сіті» – «Біжуча лань» – 1:3, 1:4. «Лань»: Образцов – Гонтар, Заковоротний, Берест, Присяжний, Дронь, Ільницький, Марчук, Заяць.

2-3 лютого пройшли півфінальні матчі розіграшу Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з футзалу в її 3-Дивізіоні. Кам’янецька «Біжуча лань» грала проти хмельницької команди «Раково-сіті».

Як розповіли нам у команді, в суботу в першій грі команди провели дуже обережний 1-тайм. Але в 2-таймі кам’янчани відкрили рахунок. Це зробив Олександр Заковоротний. Після цього гра пішла на зустрічних курсах. Але, як виявилося, швидкісна гра краще виходила в кам’янчан. Тож, О. Заковоротний, а потім Андрій Ільницький довели перевагу «Лані» до 3:0. Єдиний забитий м’яч «Раково-сіті» не зупинив «Лань», яка перемагає – 3:1.

У неділю «Раково» грало від оборони. Та це не завадило кам’янчанам відкрити рахунок (О. Заковоротний). У 2-таймі «Раково» зрівняло рахунок – 1:1. Але забиті м’ячі О. Заковоротного, Артема Гонтара і знову О. Заковоротного виводять «Лань» вперед і закріплюють її перевагу, а також встановлюють остаточний результат – 4:1.

Отже, «Лань», вигравши обидва півфінальні матчі, виходить і до фіналу, і до 2-Дивізіону. У фіналі «Лань« ще й може виграти Кубок, де зустрінеться із хмельницьким «ДБК».